Idomybes

7 geros emocinės sveikatos taisyklės

  1. Dėvėkite spalvotus drabužius!

Žmonės, dėvintys vien tik juodos spalvos drabužius, kaip taisyklė, kenčia nuo „atstumtojo“ traumos. Tuo pačiu jie lyg stengiasi sumažinti jų patiriamų kančių lygį, juk juoda spalva  „nukerta“ išoriniam pasauliui dalyvavimo kelius.

  1. Gerkite daugiau vandens!

Primename, kad kiti jūsų išgeriami skysčiai per dieną neįeina į dienos vandens normą – 2 litrus. Tai turi būti būtent švarus gamtinis vanduo, kuris padės jums išvalyti iš organizmo rūgštis, kurias šiais laikais gamina mūsų organizme beveik visi maisto produktai.

  1. Būkite dėmesingi savo pačių mintims!

Prisiminkite, jūs niekada negalėsite kontroliuoti to, ką kalba ar kuo tiki kiti žmonės. Bet jūs galite tapti savo minčių, savo žodžių, kurie visada yra jūsų mąstymo atspindys, šeimininku.

  1. Raskite laiko pilnavertiškam miegui!

Bus puiku, jei prieš miegą jūs pasinersite į įkvepiantį skaitymą, kuris sustiprintų jūsų meilės ir savigarbos vibracijas. Jei jums vis tik sunku užmigti, kai jūsų proto aktyvumas yra padidėjęs, atsikelkite ir užrašykite viską, kas vyko jūsų galvoje.

  1. Pastebėkite nuostabius dalykus!

Tam, kad apsuptumėte save grožiu, visai nebūtina leisti didelių pinigų. Pereikite per savo namus ir nuspręskite, ką gražaus matote kiekviename daikte. Manau jūs labai greitai įsitikinsite, kad „geras“ ne visada yra „brangus“.  Kad pamatytumėt grožį, reikia būti pasirengusiam, jį priimti. Ugdykite savyje šį sugebėjimą!

  1. Nevertinkite gyvenimo ypatingai rimtai ir rūsčiai!

Tai reiškia, išmokti paleisti, daugiau juoktis ir nebūti labai rimtu. Mokėti paleisti – vadinasi ir toliau pačiam jaustis gerai, netgi jei gauti rezultatai neatitiko jūsų lūkesčių. Visko kontroliuoti neįmanoma!

  1. Niekada nenuleiskite rankų!

Prisiminkite, jei jūsų noras neišsipildė, vadinasi, jūsų laukia kažkas geresnio. Pasakykite sau, kad gyvenime nebūna nuosmukių arba klaidų, yra tik patirtis, kuri padės pažinti save.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page