Idomybes

9 dalykai, kuriuos kiekviena moteris turi žinoti apie savo vyrą

  • Jam būtina jaustis reikalingu.

Vyrui tai yra būtina, kad jis jaustųsi naudingas ir nepakeičiamas. Vyrus labai džiugina mintis, kad „viskas laikosi ant jų“ ir „jūs be jo tiesiog prapultumėt“.

  1. Vyrui reikia atsipalaiduoti. Kas iš tikrųjų jam padeda atsipalaiduoti.

Prisiminkite: jūsų vyrui taip pat reikia atsipalaiduoti. Skatinkite jį užsiimti tuo, kas jam tikrai patinka, o ne ant slenksčio įteikite paruoštą ūkinių darbų sąrašą.

  1. Kaip dažnai jis bendrauja su savo buvusia žmona ar drauge.

Žinoma, situacija tampa sudėtingesnė, jeigu yra bendrų vaikų. Kartokite partneriui, kad puikiai tai suprantate, kad vaikus reikia mylėti ir jais rūpintis, todėl jūs neprieštaraujate, kad jis bendrauja su jais. Kitais atvejais – to nereikia.

  1. Kas jis – dešiniarankis ar kairiarankis?
  2. Kaip padėti jam atsiverti.

Prisiminkite: tai reikia daryti tada, kada to reikia jam, o ne jums. Jis turi žinoti, kad visada gali su jumis pasidalinti mintimis ir gauti palaikymą. Ir tuo pačiu jis turi būti tikras, kad jo niekada nekamantinėsite. To nepakenčia nė vienas žmogus.

  1. 6. Kas jį tikrai nuliūdina.

Jei tai žinosite, tai jums atneš dvigubos naudos: pirmiausia – tikrai žinosite, kas gali būti jo liūdesio priežastimi ir antra – galėsite jį palaikyti .

7. Kaip padėti jam jaustis naudingesniu.

8. Jo mėgstamiausia sporto komanda (tai, kas jį tikrai domina).

9. kas iš tikrųjų žeidžia jo jausmus.

Sužinokite ir visada atsižvelkite!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page