Idomybes

Ką daryti, kad veidrodis vonioje nerasotų?

Turbūt kiekvienas susiduria su veidrodžio rasojimo problema. Mes išsiaiškinome, kaip susidoroti su šiuo nemalonumu. Siūlome sužinoti pačius paprasčiausius ir veiksmingiausius metodus.

Paprasčiausias skutimosi kremas ar putos. Nedidelę dozę užtepkite ant veidrodžio paviršiaus, tolygiai paskirstykite, o paskui tiesiog nuvalykite popieriniu ar medžiaginiu rankšluosčiu.

Metodas veikia ilgai – apie 2 savaites.

9% maistinis actas. Jį reikia sumaišyti su tokiu pat vandens kiekiu. Vėliau tirpalą supilkite į purkštuvą ir tiesiog apipurkškite veidrodį. Nuvalykite paviršių ir mėgaukitės efektu. Taip pat į mišinį galima įpilti truputį indų ploviklio. O arbatinis šaukštelis citrinos sulčių papildomai atgaivins patalpą.

Šampūnas. Nedidelį kiekį jūsų įprasto šampūno užpilkite ant audinio, pavyzdžiui, mikrofibros šluostės. Kad tirpalas geriau užsiteptų, reikia įpilti truputį vandens. Toliau tiesiog nuvalykite veidrodį, o paskui sausai nuvalykite audiniu.

Muilo tirpalas. Jo paruošimui stiklinėje šilto vandens ištirpinkite arbatinį šaukštelį muilo (pirties, tualetinio ar net ūkinio) drožlių. Paskirstykite skystį ant veidrodžio paviršiaus bet kokia šluoste, o paskui, pavyzdžiui, popierine servetėle viską sausai nuvalykite.

Dantų pasta. Ją galima užtepti kempinėle ar vatos diskeliu. Paskui drėgna šluoste valykite veidrodį, kad jis taptų švarus. Tačiau ploniausias likusios pastos sluoksnis užkirs kelią rasojimui. Glicerinas. Skystą jo formą, kurią galima įsigyti vaistinėje, galima nedideliu kiekiu paskirstyti ant veidrodžio. O dar porą lašų glicerino galima naudoti įprastai reguliariai valant veidrodžio paviršių.

Želatina. Ji gali išvaduoti nuo rasojimo problemos porai savaičių, jei 5 valgomuosiuose šaukštuose vandens ištirpinsime mažą šaukštelį miltelių, o paskui šiuo mišiniu kruopščiai nuvalysime sausą veidrodį.

Jei jūs turite priemonės, kuri neleidžia rasoti automobilio langams, naudokite ją vonios kambaryje.

Išbandykite vieną tokių nesudėtingų būdų ir daugiau negalvokite apie tai, kad veidrodis jūsų vonioje vėl aprasos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page