Gyvūnai

Išmestas šuo prieglaudoje liko visiškai vienas, jis nustojo ėsti iš liūdesio

Vienišas šunelis ilgai gyveno prieglaudoje. Berniukui jau 7 metai ir jam nesiseka su šeimininkais. Kitus šunis pasiimdavo, jie buvo jaunesni ir mažesnio ūgio, o kartą šunelis liko visiškai vienas. 2017 metais šunelį į prieglaudą atidavė buvę šeimininkai, jį beveik iškart pasiėmė į šeimą, tačiau po metų gražino.

Augintinis susipešė su kitu šunimi, kuris atėjo į svečius. Šuniukas negalėjo pakelti išdavystės, jis atsisakė ėsti ir lakti, smarkiai sulyso. Darbuotojai valandomis įkalbinėjo šunelį truputį paėsti.

Šuns širdis buvo sudaužyta. Sugrąžinimas į prieglaudą Kaponei tapo tikru sielvartu! Su laiku Kaponė ėmė pasitikėti prieglaudos darbuotojams, priprato prie jų.

Personalas stengėsi rasti namus šuneliui, jie publikavo šuns foto socialiniuose tinkluose. Ir štai atsirado žmonės, kurie panoro pasiimti mažylį namo.

Šeima pagailėjo liūdno šunelio ir panoro jį pasiimti. Kai jie atvyko imti šuns, jau buvo paruošę vardinį medalioną ant antkaklio.

Prieglaudos personalas labai pergyveno dėl šuns, jie nežinojo, ar jis galės pasitikėti žmonėmis. Sulaikę kvėpavimą laukė šuns reakcijos. Pora pamatė Kaponę ir atsiklaupė ant kelių, šuo viską suprato, sustūgęs iš džiaugsmo, puolė į jų glėbį!

Vienišiausias šuo prieglaudoje rado savo Namus! Naujieji savininkai publikavo laimingo šunelio nuotraukas.

Jis nenustoja šypsotis ir yra labai laimingas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page