Idomybes

Anyta atvažiavo pasiimti mūsų dušo kabinos, tačiau aš jai surengiau tokį spektaklį, kad ji paraudo iš gėdos

Su vyru 8 metus gyvenome kartu ir svajojome apie savo butą. Iš pradžių norėjome imti paskolą, bet paskui mūsų tėvai mums neleido. Visas skirtumas tame, kad mano mama atidavė savo dalį pinigų ir toliau tylėjo, o anyta atidavė savo dalį pinigų ir kiekvieną sekundę laukė dėkingumo.

Ji turbūt norėjo, kad mes jai už tai pastatytume paminklą. Tuo viskas nesibaigė. Kai mes pradėjome montuoti baldus, ji ateidavo kiekvieną kartą ir sakydavo, kaip ką daryti. Anyta neleido, kad aš pati ką nors keisčiau savo namuose.

Ji turėjo savo raktus ir kartą, kai aš pabudau ir nuėjau į virtuvę, aptikau anytą, kuri sėdėjo ir gėrė kavą. Iš netikėtumo aš pašokau, o anyta dar nusistebėjo, kodėl aš be chalato. Atsakiau jai, kad tai mano butas ir aš galiu vaikščioti kaip tik noriu, juolab, kad aš jos nelaukiau.

Pasirodė, kad anyta atvažiavo paimti mūsų dušo kabinos, nes ji užsakė mums vonią. Iš kur ji nusprendė, kad mes norime vonios – neaišku. Mus pilnai tenkino mūsų dušo kabina.

Pasišalinau ir paskambinau mamai ir mes suvaidinome spektaklį. Sugrįžau ir pasakiau anytai, kad aš seniai pažadėjau dušo kabiną mamai, o mama tuo metu jos atvažiavo. Anyta suprato, kad mes suvaidinome jai spektaklį ir jai pasidarė truputį gėda.

Mano mama pasikvietė ją į restoraną, jos kartu gėrė ir bendravo. Po šio pokalbio anyta pagaliau suprato, kad ji per daug lenda į mūsų šeimyninį gyvenimą. Jos su mano mama nusprendė, kad ateis pas mus į svečius tik arbatos ir nesikiš. O mes visada džiaugiamės dėl mūsų mamų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page