Idomybes

Būti vieniša 30-ies reiškia, kad geriausia dar priešakyje

  1. Jūs turite daugiau finansinės laisvės.

Kai nereikia pirkti dovanų, išlaidauti brangiems pasimatymams restoranuose ir kelionėms su sutuoktiniu, visas laikas priklauso tik jums! Laisvai moteriai žymiai paprasčiau planuoti savo biudžetą, o jau pasilepinti laikas nuo laiko pats dievas liepė.

  1. Jūs galite daryti, ką norite.

…ir nešioti ką norite, nekreipdamos dėmesio į svetimą nuomonę. Kai kurie vaikinai pernelyg mėgsta kontroliuoti savo merginas, neapgalvotai laikydami jas savo nuosavybe. Geriau būti  vienai, nei gyventi su žmogumi, kuris nesielgia su tavimi kaip su sau lygia.

  1. Jūs galite džiaugtis kitais dalykais ir žmonėmis.

Kas pasakė, kad visiškai laimei reikalingas vyras? Neužmegzkite santykių tik todėl, kad pasijustumėte pilnaverte; jūs turite draugų ir artimųjų, kurie jus myli, taigi, nereikia jų priimti kaip fono. O dar laisva moteris visada gali išbandyti ką nors nauja, ko visada norėjosi, tačiau vis neužtekdavo laiko.

  1. Jūs neužmezgate „romanų dėl romanų“.

Pasiekusi trisdešimtmetį, jūs jau žinote, ko esate verta ir ko norite iš santykių. Jums nereikalingi atsitiktiniai romanai, kadangi tai tuščias laiko švaistymas. O kas liečia ilgalaikius santykius, jūs negalvodama išsiskirsite su neperspektyviu vaikinu.

  1. Tai reiškia, kad geriausia priešakyje!

Meilė nepakenčia skubos; „jūsų“ vyriškis atsiras, kai jūs pati būsite pasiruošusi. Ankstesni jūsų santykiai nesusiklostė ne veltui: tiesiog laikas dar neatėjo. Būkite kantri, ir viskas susitvarkys!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page