Idomybes

Draugė pamiršo išjungti Skype kamerą ir vaikinas viską pamatė

Neseniai per internetą susipažinau su vaikinu. Jis pasirodė tiesiog pasaka: kultūringas, protingas, atrodo, jau suaugęs ir darbą gerą turėjo. Žodžiu, buvo malonu bendrauti su juo bet kokiomis temomis. Šią savaitę tarėmės susitikti, bet vis niekaip nepavykdavo išlipti iš kasdienės rutinos, todėl mes tiesiog periodiškai susiskambindavome.

Prieš porą dienų jis man skambina ir siūlo pabendrauti per Skype. O aš sėdžiu su pėdkelnėmis ant galvos ir nežinau, ką atsakyti. Kartą per savaitę darausi kaukę iš aliejaus ir kiaušinių, apvynioju viską polietilenu ir ant viršaus užmaunu savo keturmečio sūnelio pėdkelnes. Taip ir aliejus beveik nenuteka, ir kaukė gerai įšyla. Galiausiai sugalvojau tokią nesąmonę, kad noriu apakinti jį savo grožiu per susitikimą aukščiausiame lygmenyje (na ten makiažas, suknelė ir t.t.). Galiausiai jis sutiko paplepėti per Skype be video iš mano pusės.

Jis skambina, aš paspaudžiu mygtuką ir toliau užsiimu savo reikalais. Iš pradžių man jo veidas pasirodė keistas, kadangi jis raukėsi ir periodiškai išsižiodavo. Paskui aš nusprendžiau, kad jam sloga ir nieko neklausinėjau.

Aš plepėjau be perstojo ir tuo pačiu pešiojausi antakius. Jūs žinote, kaip siaubingai atrodo moters veidas šio proceso metu? Mes prisimerkiame, išsižiojame, bėga ašaros, čiaudime ir dar daug ko. Paskui man pasirodė, kad nosyje irgi gali būti plaukelių. Suraukiau tarpuakį ir išroviau nereikalingus šerius. Visą tąlaiką aš toliau plepėjau.

Paskui iš po pėdkelnių išbėgo truputis aliejaus tiesiai į ausį ir aš tuo pačiu išsivaliau ausis, darydama nepadorias grimasas. Žodžiu, katastrofiška scena ne silpnų nervų žmonėms.

Žiūriu, o mano gerbėjas jau visas raudonas ir vos valdosi, kad neimtų juoktis. Primenu jam artėjantį pasimatymą ir krapštau dantis. Klausiu kas ne taip, gal kažką ne taip sušnekėjau, į ką jis man atsako:

– Tu žiūrėk, su tomis pėdkelnėmis į restoraną neik, kad mus įleistų, o šiaip zuikio ausytės tau labai tinka.

Aš tiesiog sužavėtas tavo atsipalaidavimu ir natūralumu.

Ir čia aš supratau, kad paspaudžiau ne tą mygtuką ir visą tą laiką kvailiojau tiesiai į kamerą. Greitai išjungiau Skype ir ėmiau rėkti visa gerkle. Tai buvo gėda, dar ir su triumfu. Po minutės jis man paskambino ir dar 10 minučių žvengė į ragelį. Galiausiai pasimatymas praėjo puikiai, kadangi aš ten nuėjau normaliai atrodydama.

Užtai vaikinas žinojo, kad aš net be makiažo gražuolė.

O jums buvo tokių nepatogių situacijų?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page