Idomybes

Dukrai dovanokite susižavėjimą, o sūnui pagyrimą!

Berniukus ir mergaites reikia girti skirtingai.

Mergaičių nereikia girti už tai, ką padarė. Jūs įtakojate degradaciją. Giriant mergaitę už tai, ką ji padarė: labai skanu, labai gražu – formuojasi tai, kad pripažinimas man ateis tik už mano nuopelnus. Pripažinimas man ateis tik už tai, ką aš padariau. Tai moterį naikinantis principas.

Berniukai – visiškai atvirkščiai. Mamos labai mėgsta sakyti: tu pas mane toks mielas, toks gudrus, toks šaunuolis. Lyg ir gerai. Iš tiesų tik įtakojate vyro degradaciją, todėl kad jam atrodo, kad jis savaime geras. O vyrui gerai, tik kai jis kažką pasiekia.

Todėl skatinant berniuką tobulėti ir jaustis laimingam to pasekoje, reikėtų kalbėti apie jo nuopelnus: labai gražiai padaryta, labai puiku, labai naginga. Berniukui mažiausiai reikia visų šių švelnių žodžių, todėl kad jis iš prigimties turi vystytis. Jam reikia pagyros už tai, ko jis pasiekė.

Vietoj to, kad sakytumėte: zuikeli, saulele, – vyresniems berniukams labai svarbu, kad jūs jo pastatytą iš lego lėktuvą rodytumėte visiems atėjusiems svečiams. Tai svarbiau už visas sauleles, širdeles ir zuikučius. „Pažiūrėkite, kas čia, atspėkite, kas tai padarė. Teisingai, tai padarė Antanėlis, mano sūnus“ – tai žymiai didesnė pagyra, didelis stimulas berniukui.

O mergaitė netaps geresnė, jei jos sriuba vaišinsite visą rajoną. Ji tiesiog supras, kad ji turėti plušėti visą gyvenimą ir maitinti rajoną sriuba. Ji daugiau nenusipelnys meilės, kol visų nepamaitins sriuba. Duokite mergaitei suvokimą, kad ji tobula ir nuostabi pati savaime, kad meilės ir pripažinimo jai nereikia nusipelnyti, kad jūs ją mylite ir žavitės paprasčiausiai dėl to, kad ji yra…

Tai jums tikrai patiks!

Beautiful housewife sitting on a chair in light dress. She is holding phone on hers chest. Her eyes are closed and she is romantic dreaming. On the table is iron and laundry to be ironed and packed in brown suitcase in the background. Looks like very hot day. Photo post processed in retro style with grain added. This photo is a part of big fashion series. High resolution.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page