Gyvūnai

Fotografas įamžino, kaip mažas triušis išsigelbėja iš varnos nagų

Rėjus Paunolas labai didžiuojasi savo profesija. O ypač viena iš savo paskutiniųjų fotosesijų. Alkana varna sugriebė mažą triušiuką, tikėdamasi papietauti. Viskas vyko už kelių metrų nuo fotografo.

Rėjus atvyko į pliažą Formbi Mersisaide, tikėdamasis nufotografuoti retą rudakailių voveraičių rūšį. Bet tuo metų laiku šioje šalyje tiesiog knibžda laukiniai triušiai, kurie išeina pasišildyti pavasario saulutėje. Mielas vaizdelis staiga pasikeitė, kai varna puolė patį mažiausią triušiuką.

Jis beveik neturėjo jokios vilties, jis tik trūkčiojo į visas puses, bandydamas išsilaisvinti. Varna jau kilo į orą ir buvo tikra, kad šiandien gerai papietaus. Rėjui nieko kito neliko, kaip pabandyti mesti pagalį į nuskrendančią varną.

Jo apgailestavimui, jis nepataikė. Bet varna nukreipė dėmesį į krentantį pagalį ir paleido triušiuką. O tas ar iš džiaugsmo, ar iš išgąsčio ėmė šokinėti į visas puses, vietoj to, kad pasislėptų oloje. Plėšrūnė pabandė dar kartą atakuoti, bet šį kartą pasirodė suaugės triušis ir nubaidė ją.

Laiminga pabaiga. Fotografas matė ir baisesnių scenų, bet šį kartą  pabaiga buvo laiminga ir plėšrūnas liko alkanas.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page