Idomybes

Gamtos reiškinys paverčia kolibrio sparnus mažyte vaivorykšte

Dailininkas ir fotografas Kristianas Spenseris stovėjo savo verandoje Rio de Žaneire, kai padarė stulbinantį atradimą.

Kai juodas kolibris praskrido saulės, prašviečiančios jo ištiestus sparnus, fone, gavosi gražus prizmės efektas. Tuo metu kolibris atrodė taip, lyg jo sparnai būtų padaryti iš vaivorykštės.

2011 m Spenseris įrašė paukščio judesius filmui, pavadintam „Laiko šokis“. Filmas gavo 10 tarptautinių apdovanojimų, o taip pat 3 apdovanojimus už geriausią filmą.

Bet tai nebuvo vaivorykštinio kolibrio istorijos pabaiga. Po kelių metų Spenseris grįžo prie temos. „Aš nusprendžiau pabandyti nufotografuoti šį reiškinį savo kamera“.

Gauta serija vadinasi „Sparnuotoji prizmė“ ir Spenseriui atvaizdai atskleidžia „gamtos paslaptį, kurios negalima pamatyti mūsų akimis.“

Nors „Sparnuotoji prizmė“ atrodo pernelyg stebuklinga, kad būtų tiesa, Spenseris sako, kad jokių skaitmeninių manipuliacijų nebuvo.

„Speciali technika neegzistuoja,- aiškina jis,- tik šviesos difrakcija šio ypatingo kolibrio sparnuose.“

Stulbinantis grožis daro šiuos atvaizdus unikaliais. „Niekas niekada negalėjo ir svajoti, kad tai taptų realybe“,- sako jis.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page