Idomybes

Gražus fotografijų rinkinys: moterys, kurios buvo grožio etalonais XX amžiaus pradžioje

Sveiki! Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų tinklapyje. Kiekvienas mūsų skirtingai suvokia šį pasaulį, tai reiškia, kad grožis – sąlyginė sąvoka.

Kažkam patinka šiuolaikinės merginos, kažkas eina iš proto dėl putlių formų, o kiti mano, kad grožis – tai ilgos kojos ir plonas liemuo.

Šiandien mūsų redakcija nusprendė paruošti jums moterų, kurios buvo grožio etalonais praėjusio amžiaus pradžioje, fotografijų rinkinį. Važiuojam!

1. M. Adams – žymi aktorė, kuri pradėjo savo karjerą dar 16-os. Tuo metu Mod buvo laikoma viena gražiausių pasaulio moterų.

2. Kleopatra – tikra gražuolė.

3. K. Otero vadino Nuostabiąja. Ji buvo žymiausia prancūzų aktorė ir dainininkė.

4. Žavioji E. Nesbit – žymi amerikiečių aktorė, turėjusi armiją gerbėjų.

5. Ši iš kojų verčianti moteris buvo italų operos dainininkė. Ją žinojo visa Europa. L. Kavaljeri žavėjo savo balsu ir moteriškumu.

6. Žavingoji M. Doro – nebyliojo kino žvaigždė. Mieli veido bruožai, nuostabūs plaukai ir graži Mari figūra negalėjo likti nepastebėti.

7. Pirmoji Paryžiaus gražuolė, aukštuomenės dama ir tiesiog puiki moteris. Nepaisant to, kad Ž. Lantelm kurį laiką dirbo bordelyje, ji tapo viena sėkmingiausių XX amžiaus moterų.

O jūs su tuo sutinkate?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page