Gyvūnai

Jis garsiai verkė, prašė pagalbos, tačiau pro šalį einantiems žmonėms nerūpėjo murzinas mažylis, mirkstantis lietuje

Visą dieną pylė kaip iš kibiro. Vienišas mėnesio amžiaus šuniukas bandė pasislėpti nuo besipilančio iš dangaus vandens po šiluminės trasos vamzdžiu. Pro šalį einantiems žmonėms nerūpėjo murzinas mažylis, tupintis po vamzdžiu. Šuniukas sirgo ir alko, visą mažą kūnelį aplipo erkės, jis jau nebegalėjo nė cyptelėti, kad atkreiptų dėmesį.

Pro šalį ėjo jaunuolis, kuris ir pastebėjo mažylį. Kai jį ištraukė iš po vamzdžio, mažylis vos kvėpavo.

Vaikinas nuvežė jį pas veterinarą. Šis apžiūrėjęs gyvūną pranešė, kad šuniuko būklė sunki ir jam būtinas skubus kraujo perpylimas, o tam reikia donoro. Tačiau veterinaras patikino, kad padarys visa, kas įmanoma, kad išgelbėtų mažylį.

Jaunuolis iškart nuvyko į gyvūnų prieglaudą donoro. Juo tapo kalė, vardu Lada. Taigi, dėka greitų vaikino veiksmų ir veterinaro profesionalumo, šuniukas buvo išgelbėtas.

Jis palaipsniui ėmė priaugti svorio, pradėjo vizginti uodegytę ir pralinksmėjo. Mėnesio amžiaus šuniukas
patyrė tiek išgyvenimų, su kuriais nesusidorotų kai kurie suaugę šunys. Bet visas blogis liko praeityje.

Švelnų ir žaismingą šuniuką nusprendė pavadinti Meškiuku, juk jis toks panašus į jį.

O jaunuolis, išgelbėjęs šuniuką, tapo jo šeimininku. Dabar yra kas pasirūpina mažyliu. O ateityje jis taps
ištikimu savo gelbėtojo šunimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page