Idomybes

Kas tai yra tikra prabanga? Tai yra, kai tu gyveni tai, kaip TU nori, kaip TAU patogu

Prabanga – tai ne lūpdažiai, ne restoranai ir ne aukštakulniai. Tikra prabanga – tai gyventi taip, kaip tau patogu. Patogiais batais. Tos spalvos lūpdažiu, koks tau patinka, arba išvis be lūpdažio. Valgyti maistą, kuris tau patinka, draugauti su tais, su kuriais šilta, būti kartu iš meilės, o ne dėl pareigos jausmo.

Išmokti atsisakyti to, kas nereikalinga. To, kas jau pasibaigė. Susidėvėjo. Ir branginti tai, kas patinka. Mano draugės penkiametė dukrytė visą savo mažytį gyvenimą vaikšto į svečius tik su savo šaukštu. Ji gali sau leisti šią prabangą, valgyti tuo šaukštu, kuris jai patinka. Jos mama labai gėdijasi, kiekvieną kartą stengiasi teisintis. O aš pradėjau į iškylas imti savo stalo įrankius ir indus, nes nemėgstu valgyti iš plastikinių indų. Ir man nusispjaut, ką apie tai galvoja aplinkiniai.

Prabangus gyvenimas — tai ne „juk tu to verta“. Tai apie tai, kad šis daiktas vertas jūsų. Puodelis – sesutės dovana. Tėčio marškinėliai, į kuriuos taip jauku įsisupti. Mamos pyrago receptas. Mylimo žmogaus bučinys. Įdomios knygos, geri filmai, tos pačios dainos. Šviežia patalynė. Švarus butas. Gyvenimas, kurį pasirinkai pati.

O dar prabangus gyvenimas — tai neėsti savęs, kai kas nors vyksta ne taip. Pėdkelnės gali suplyšti. Tešla gali neiškilti. Draugai gali nenorėti žiūrėti tavo mėgstamo filmo. Mylimas žmogus gali išeiti. Tu gali negauti paaukštinimo darbe. Gali įvykti bet kas. Jei tau kažkas nepavyksta, tai niekaip neveikia tavo vertingumo. Tai reiškia, kad šiuo metu kažkas vyksta ne taip, kaip tu nori.

Prabangus gyvenimas — tai turėti pasirinkimo galimybę. Lopyti suplyšusias pėdkelnes ar pirkti naujas. Išmesti pyragą ir užsisakyti sušį arba bandyti iškepti pyragą dar kartą. Pasižiūrėti filmą vienai arba nueiti su draugais į kavinę. Paleisti ar kovoti. Ieškoti naujo darbo arba peržiūrėti savo tikslus senajame darbe.

Prabangus gyvenimastai gyventi pagal savo taisykles. Eiti link savo tikslų. Neieškoti pasiteisinimo. Nebūti patogiu žmogumi. Nesiteisinti dėl savo pasirinkimo, savo svajonių, savo interesų.

Sakyti: „Su manim taip negalima“.
Ir sakyti: „ Man taip galima“.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page