Gyvūnai

Katinas Broša buvo išskalbtas skalbimo mašinoje ir liko gyvas

Katinas, vardu Broša, kuris gyvena kartu su savo šeimininke Dnepre, neseniai išnaudojo vieną iš savo devynių katiniškų gyvenimų. Visi, sužinoję jo istoriją, laiko tikru stebuklu, kad jis liko gyvas. Išsamiau apie šias bauginančias jo katiniškos biografijos detales skaitykite žemiau.

Nuo pat atsiradimo šeimininkės namuose škotų nulėpausis mėgo miegoti skalbimo mašinos būgne.

Paprastai namiškiai tikrindavo, kad Broša eitų kitur, kai reikėdavo įjungti skalbyklę, tačiau dabar į ją įdėjo tokį pat pilką ir pūkuotą gultą ir turbūt todėl katino tiesiog nepastebėjo.

Šeimininkė įtarė negera tik praėjus pusvalandžiui nuo skalbimo pradžios. Ji išgirdo silpną katino rėkimą.

Skalbimą iškart sustabdė ir persigandęs katinas išlėkė iš mašinos. Jis, neįtikėtinai išsigandęs, bandė slėptis kažkur po lova, tačiau šeimininkė iškart nuvežė nelaimingą gyvūną į veterinarijos kliniką.

Apžiūroje Brošos būklę įvertino kaip prastą. Jis negalėjo atmerkti akių, jos nukentėjo nuo skalbimo miltelių. Kūno temperatūra dėl ilgų minučių šaltame vandenyje buvo nukritusi, o iš katinėlio burnos sklido skalbiklio kvapas.

Turbūt prisirijo vandens.

Katinui skyrė terapiją regėjimo atstatymui. Klinikoje ši situacija ne pirma, todėl gydymas greitai davė rezultatų.

Jau dabar Broša jaučiasi gerai ir net žaidžia. Tiesa, skalbimo mašinos jis dabar vengia ir jį galima suprasti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page