Idomybes

Kiekviena nesėkmė – šansas tapti geresniu. Ko vengia dvasiškai stiprūs žmonės

1. Jie negaišta laiko savigailai
Jūs niekada nepamatysite jų apgailestaujančių, kad aplinkybės susiklostė ne per geriausiai arba dėl to, kad kažkas nesąžiningai pasielgė su jais.

Jie išmoko prisiimti atsakomybę už sprendimus, kuriuos priima, ir už tuos rezultatus, kuriuos gauna, ir puikiai supranta, kad gyvenimas dažnai būna neteisingas.

Jie išeina iš sudėtingų situacijų aiškiai suprasdami, ką padarė neteisingai, ir būdami dėkingi už pamokas, kurias išmoko. Kai jiems kažkas nesigavo, jie sako: „Kitą kartą“.

2. Jie neleidžia kitiems žmonėms savęs kontroliuoti
Jie žino, kad visada kontroliuoja savo veiksmus bei emocijas ir neleidžia kištis pašaliniams – tame jų galia, jų privalumas.

3. Jie nevengia permainų
Jie nebijo permainų ir oriai priima likimo iššūkius. Jie nebijo nežinomybės. Pagrindinė jų baimė – sustingti vietoje ir nejudėti į priekį. Jie žino, kad bet kokios permainos – tai visada šansas tapti geresniais ir pagerinti aplinkinį pasaulį.

4. Jie neeikvoja jėgų ten, kur negali nieko pakeisti
Jie nesiskundžia kamščiais ar tuo, kad pametė bagažą. Jie nesiskundžia kitais žmonėmis, nes supranta, kad negali kontroliuoti kitų žmonių. Jie suvokia, kad būna tokių situacijų, kai jie gali kontroliuoti tik savo požiūrį ir reakciją.

5. Jie nesiekia būti gerais visiems
Jūs pažįstate žmonių, kurie stengiasi įtikti visiems? Arba žmonių, kurie pasiruošę pamiršti savo interesus, kad nudžiugintų kitus? Nė vienas šių elgesio modelių nėra teisingas.

Dvasiškai stiprus žmogus stengiasi būti geras ir teisingas. Jis gali pasakyti kažką, kas pradžiugins kitus, bet jis niekada nebijo nuoširdžiai išreikšti savo nuomonės. Net jei žino, kad išsakęs savo nuomonę gali kažką įžeisti, jis vis tiek tai padarys.

6. Jie nebijo apgalvotos rizikos
Dvasiškai stiprūs žmonės pasiruošę protingai rizikuoti. Tai tiesiogiai priešinga puolimui į duburį stačia galva, iš anksto neišanalizavus situacijos.

Prieš priimdami sprendimą, dvasiškai stiprūs žmonės kruopščiai apgalvoja rizikas ir naudas, jie geba pažvelgti į situaciją bendrai ir net įsivaizduoti blogiausią baigtį.

7. Jie neslepia savo praeities
Paleisti savo praeitį, pripažinti, kad ten buvo klaidų, kurių jau neištaisysi, gali ne kiekvienas. Tačiau dvasiškai stiprūs žmonės geba tai padaryti. Jie žino, kad peikti savo praeitį ar ją puoselėti nenaudinga. Vietoje to jie meta visas pajėgas tam, kad padarytų savo dabartį ir ateitį kaip galima geresnes.

8.Jie nekartoja tų pačių klaidų
Visi mes žinome, kas yra beprotybė, ar ne? Tai kai žmogus kaskart imasi tų pačių veiksmų ir priima tokius pat sprendimus, tikėdamasis, kad gautas rezultatas bus žymiai geresnis nei praeitą kartą.

Dvasiškai stiprūs žmonės pilnai prisiima atsakomybę už savo poelgius ir pasiruošę mokytis iš savo klaidų, kad nekartotų jų ateityje.

9. Jie nepavydi svetimos sėkmės
Tik dvasiškai stiprus žmogus sugeba nuoširdžiai džiaugtis svetima sėkme. Dvasiškai tvirti žmonės moka tai daryti, jie nepavydi svetimų pergalių, o uoliai dirba su savimi, kad taptų geresniais.

10. Jie nepasiduoda po nesėkmės
Kiekviena nesėkmė – šansas tapti geresniu. Daugelis sėkmingų žmonių pasiruošę pripažinti, kad pirmieji jų žingsniai pakeliui į sėkmę buvo nelengvi ir atnešė daug nusivylimo.

Dvasiškai stiprūs žmonės pasiruošę, kad jiems teks iškęsti nemažai pralaimėjimų, tačiau kartu jie žino, kad kiekviena nesėkmė atneš neįkainojamą patirtį ir pamokas, kurios priartins juos prie pergalės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page