Idomybes

– Mama, susipažink, tai mano mergina. Aš ją labai myliu ir noriu, kad ji taptų mano žmona. – Ir tai tavo sužadėtinė? Kur tu ją išvis radai?

– Mama, susipažink, tai mano mergina. Aš ją labai myliu ir noriu, kad ji taptų mano žmona. Manau, pats laikas susipažinti, nes mes turime rimtų planų ateičiai,- pasakiau mamai.

Mano mergina labai jaudinosi prieš susipažindama su mano mama. Jai net delnai suprakaitavo iš nervų. Ji norėjo sudaryti malonų įspūdį, kad ateityje tarpusavio santykiai būtų harmoningi. Ji net dovaną mamai paruošė, kad jai būtų malonu.

Mano mama vertinančiu žvilgsniu pažvelgė į Tautmilę ir pakvietė mus prie stalo. Ir tada aš pastebėjau, kad mano sužadėtinė elgiasi keistai. Ji nepalietė nė vieno patiekalo, kas nepatiko mamai. Neva ji gamino, stengėsi, o čia…

– Tautmile, kodėl tu nevalgai? Droviesi? Pažvelk, kokia tu liesutė! – prabilo mama.

– Atleiskite, ponia Elena, bet aš to nevalgau. Teikiu pirmenybę sveikai mitybai, o ant stalo tik nesveikas maistas.

Pasėdėsiu ir palauksiu jūsų. Gero apetito,- atsakė sužadėtinė.

Kai tik Tautmilė išėjo iš kambario, mama iškart mane užsipuolė:

– Ir tai tavo sužadėtinė? Kur tu ją išvis radai? Jau per pirmą susitikimą dėl maisto priekaištauja, o kas bus toliau?

Ji net mano firminės bulvių užkepėlės neparagavo! Gal išeiti į lauką jai žolės parauti? Nesiruošiu jos versti valgyti tai, ko ji nemėgsta, bet kodėl ji iš mandagumo net daržovių salotų neparagavo? Kas per manieros? Ji juk visiškai neišauklėta, jei tiesiog atsistojo ir išėjo į kitą kambarį.

– Mama, na Tautmilė taip nepratusi. Ji jokiais būdais nenorėjo tavęs įžeisti.

– Įpratusi komanduoti? Ji man nurodinės, kuo svečius vaišinti? To mano namuose niekada nebus.

Mama supsichavo ir išėjo, kad neprikalbėtų daugiau negu reikia. Net nežinojau, ką daryti. Turbūt tai mano kaltė, juk reikėjo iš pradžių papasakoti motinai apie Tautmilės skonį. Bet kas baisaus tame, kad mano mergina tiesiog nenorėjo valgyti?

Mama iki šiol pyksta ant Tautmilės. Mes dabar ruošiamės vestuvėms, bet kaip jas sutaikyti, aš nežinau. Mama nusileisti nesiruošia, o Tautmilė neplanuoja atsiprašyti, juk nesijaučia kalta.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page