Gyvūnai

Įžūlūs nardytojai sugebėjo išjudinti milžinišką anakondą

Kuo reikia galvoti, kad vos per kelis centimetrus prisiartintum prie 7 metrų ilgio gyvatės, ją erzintum ir persekiotum? Bartolomeo Bove, profesionalus videooperatorius po vandeniu, vadovavosi patirtimi ir žiniomis, kai nusprendė nufilmuoti šį vaizdo įrašą. Šiuo metu, prieš pat žiemos miegą, anakondos yra melancholiškos ir daug ką neprašytiems svečiams atleidžia, todėl yra galimybė netapti jos pietumis. Nors vis tiek atrodo labai baisiai.

Nardytojas su partneriu nuvyko prie Formozos upės, esančios Matu Grosu du Sulo valstijoje, Brazilijoje. Čia, netoli Bonito miesto, pagal džiungles yra labai švarus vanduo, todėl galima nufilmuoti puikius vaizdo įrašus, Ir tas vanduo yra šiltesnis už orą, todėl anakondoms labiau patinka gulėti po vandeniu. Jiems pavyko aptikti nuostabią būtybę – ne mažesnę kaip septynių metrų ilgio, 100 kg svorio ir su gražiu raštu. Tada mažyčiai žmogeliukai visai baimę pamiršo ir lieka tik stebėtis, kaip gyvatė jiems neįkando?

https://youtu.be/iUF52AbaK70

Laimei operatoriui viskas baigėsi taikiai. Nors rizika buvo milžiniška.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page