Idomybes

Modelis iš Sudano pateko į Gineso rekordų knygą dėl paties tamsiausio odos atspalvio

Modelis iš Pietų Sudano patraukė visų dėmesį Instagrame dėl ypatingai tamsaus savo odos atspalvio. Jos sekėjų Instagrame skaičius – beveik milijonas žmonių iš viso pasaulio.

Dabar mergina, pagarsėjusi natūralia labai tamsia oda, dėl to gavusi pravardę „Tamsos karalienė“, įrašyta į Gineso rekordų knygą, kaip tamsiausio pasaulyje odos atspalvio savininkė.

Merginos tėvams teko bėgti iš gimtojo Maivut miesto Pietų Sudane dėl pilietinio karo. Tačiau tamsiaodė gražuolė laiko savo tėvyne būtent Pietų Sudaną.

Šiuo metu Niakim Gatvech gyvena Minesotos valstijoje, Mineapolyje, ir ne tik nesigėdija savo tamsios odos, bet ir garsina savo vardą jos dėka. Ji tapo tikra stiliaus ikona. Neseniai mergina tapo didžiausios kosmetikos kompanijos pasaulyje L’Oréal Paris veidu, ir tuo labai didžiuojasi.

„Tamsos karalienė“ juokaudama sako: „Mano oda praryja saulės spindulius, o mano plaukai nepasiduoda gravitacijai. Kas dabar gali pasakyti, kad aš ne stebuklinga?“

Tuo pačiu modelis pabrėžia: „ Šokoladinis mano odos atspalvis elegantiškas. Juk aš atstovauju kariūnų naciją. „ Niakim yra ne tik mados industrijos įvairovės šalininkė, bet ir kovoja už tamsiaodžių teises visame pasaulyje.

Originalaus titulo Gineso rekordų knygoje savininkė išdidžiai pažymi: „Juoda – tai drąsi spalva, tai gražu, kaip juodasis auksas…Neleiskite standartams pakenkti jūsų afrikietiškai sielai.

Mylėkite odą, su kuria gimėte, nepriklausomai nuo to, kokios ji spalvos ar atspalvio!“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page