Gyvūnai

Moteris paėmė iš prieglaudos 3 aklus katinus, kurie metus laukė šeimininko…

3 akli katinai virš metų pragyveno prieglaudoje, laukdami būsimo šeimininko…

Moteris, kuri juos pasiėmė, papasakojo, kad iš pradžių labai bijojo, o po metų žavėjosi jų švelnumu ir gerumu.

2014-ųjų Kalėdų išvakarėse 3 kačiukai buvo rasti apleistame Dubajaus sandėlyje. Jie patyrė sunkų peršalimą ir dėl konjunktyvito visiškai neteko regėjimo. Mažylius atgabeno į gyvūnų prieglaudą, katiną savanoriai pavadino Blu, o jo seses – Willow ir Meadow.

Iš pradžių buvusio šeimininko kaimynas pasiėmė Blu, tačiau katinas labai ilgėjosi savo sesių ir teko gražinti jį į prieglaudą.

Pasimetęs kačiukas negalėjo gyventi be savo seserų ir visas naktis ištisai rėkė ir bandė jų ieškoti.

Akli katinai pragyveno prieglaudoje daugiau nei metus ir daugiau nebegalėjo ten būti, tačiau atsirado moteris, pasiruošusi pasiimti visus tris – Katrina Magno.

– Neturėjau panašios patirties. Tačiau jų istorija palietė mane iki širdies gelmių ir aš negalėjau pakelti minties, kad juos patupdys į narvą ir naudos bandymams ar dar blogiau.

Iš pradžių Katrina bijojo sunkumų, kurie gali kilti su aklais jos augintiniais, juk jos namuose jau gyveno kitos katės.

– Man buvo baisu, todėl kad visuose straipsniuose apie aklus naminius gyvūnus, kuriuos aš skaičiau, buvo parašyti labai slegiantys dalykai. Tačiau priėmiau tai kaip iššūkį.

Tačiau netrukus moteris pamatė, kad Blu, Willow ir Meadow apsiprato bute, neblogai orientuojasi ir žaidžia vienas su kitu.

Jie rado bendrą kalbą ir su kitomis Katrinos katėmis. Po metų moteris mano, kad kačiukai beveik nesiskiria nuo sveikų gyvūnų.

– Kiekvienas jų turi savo charakterį, tačiau visi jie švelnūs ir nuolatos nori būti šalia. Tiesą sako, kad akli gyvūnai mato širdimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page