Idomybes

Pabučiuoti saulės: škotų fotografas parodė, kaip atrodo raudonplaukiai žmonės visame pasaulyje

Neoficialiais duomenimis, pasaulyje vos 2% žmonių gali pasigirti raudonais plaukais. Tačiau škotų fotografas, vardu Kiranas Dodsas, įsitikinęs, kad jų unikalumas slypi ne tik plaukuose.

Daugiau nei 7 metus fotografas dirbo prie projekto, kuriam ieškojo ir fotografavo raudonplaukius žmonės visame pasaulyje. Tiesa, būtent Škotija laikoma visų raudonplaukių prieglobsčiu, tai ir turėjo įtakos tam, kad Kiranas užsiėmė tokiu tyrimu.

Taip, tai tyrimas, juk fotografas įsitikinęs, kad šių žmonių ypatybė yra ne tik plaukų spalva, jie turi ypatingą energetiką.

Visas savo nuotraukas Kiranas surinko į vieną rinkinį ir publikavo savo socialiniuose tinkluose, kad kiekvienas norintis galėtų pasimėgauti ir pajusti šių žmonių ypatingumą ir unikalumą.

Norisi pažymėti, kad nepaisant to, jog visi modeliai skirtingi, susidaro įspūdis, kad tarp jų yra ypatingas ryšys, juos tikrai kažkas jungia , ir tai ne tik plaukų spalva.

Tiesą sakant, Kiranas irgi raudonplaukis. O modelių jis ieškojo visur: nuo Rusijos iki Jamaikos, Kubos ir net Kinijos!

O dar Kiranas padarė išvadą, kad raudonplaukiu geriausia būti vaikystėje, o štai blogiausia – mokykloje.

Juk žmones su ugnine plaukų spalva visada pritraukia daug dėmesio, o bendraklasiams tik duok dingstį pajuokauti!

O kaip jūs žvelgiate į raudonplaukius?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page