Receptai

Štai ko negalima dėti ant stalo naujais 2020 Žiurkės metais

2020-ieji — Baltos Metalinės žiurkės metai —tai bus naujų pradėjimų metai. Žiurkė atneša naujas galimybes, naujus santykius ir progas.

Pagal Kinų kalendorių naujieji metai prasidės 2020 metų sausio 25 dieną, o baigsis 2021 metų vasario 11 dieną. Žiurkė – pirmasis iš 12-os kinų gyvūnų kalendoriaus ciklų, todėl jos metai ir yra laikomi atsinaujinimų metais.

Norint, kad metai būtų sėkmingi, į šventinį meniu rekomenduojama įtraukti tai, ką mėgsta Žiurkė (riešutus ir visas sūrio rūšis), o taip pat apsivilkti savo geriausius drabužius ir papuošalus, nes 2020 metų šeimininkė mėgsta turtą, prabangą ir subtilumą.

O štai kokius produktus nerekomenduojama dėti ant stalo, kad Žiurkė nesupyktų:

Jautienos patiekalai.

Esmė tame, kad Jaučio ženklas yra Žiurkės draugas. Tai gali įžeisti metų šeimininkę.

Želatina.

Dėl tos pačios priežasties reikia vengti ir želė desertų, nes juk želatinas gaminamas, naudojant stambiųjų raguočių ragus, kremzles ir sausgysles.

Kvepiantys sūriai ir rauginti produktai.

Laikoma, kad visos žiurkės mėgsta sūrį, bet aštrūs kvapai šiems gyvūnams nepatinka. Tad naujametę naktį nereikėtų tiekti daugumos mėgstamų brandintų sūrių rūšių. Draudžiami ir rauginti produktai: rauginti kopūstai, agurkai ir pomidorai.

Stiprus alkoholis.

Negalima tiekti ant stalo tekilos, konjako ir gėrimai, turintys daug laipsnių, užtai galima vartoti gėrimus iš kviečių – kvietinė degtinė, miežinis viskis ir pan. Kitus gėrimus galima gerti tik praskiestus kokteiliuose.

Pusfabrikačiai.

Baltoji Metalinė Žiurkė mėgsta tik natūralų ir šviežią maistą, todėl atsisakykite pusfabrikačių ir greito maisto.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page