Idomybes

Patyrusio psichologo testas. Kurios durys kelia jums didžiausią baimę?

„Urvas, į kurį jūs labiausiai bijote įžengti, slepia jūsų geidžiamiausią brangenybę,“ – Džozefo Kempbelo, mąstytojo, rašytojo ir žymaus profesoriaus žodžiai, kurie puikiai atspindi psichologinio testo, kurį jūs atliksite akimirksniu, prasmę. Kempbelas ir kitas mokslininkas, psichologas Klifordas N. Lazarus, sutiko, kad mes susikuriame barjerus, dėl kurių negalime pasiekti laimės. Tik kai mes susidursime su savo baime, mes galėsime mėgautis gyvenimu. Pasirinkite duris, pro kurias jūs nežengtumėte nė už jokius pinigus. Įėjimas, keliantis didžiausią baimę, atspindi svarbius asmenybės bruožus.

1. Apleisto namo pasirinkimas reiškia, kad jūs stipraus tipo asmenybė ir esate protingas analitikas, kuris nekeičia savo realybės prisigalvojimais. Tačiau jūs turite problemų su emocijų išraiška. Sienos, padengtos tapetais, pasirinkimas yra emocinio barjero, kurį jūs statote tarp savęs ir kitų žmonių, simbolis. Tai, ko jūs bijote ir tuo pačiu siekiate, tai sukurti santykius, ne tik romantinius, bet ir draugiškus.

2. Jei jūs pasirinkote laiptus, vedančius žemyn, tai sako, kad jūs esate laisva asmenybė ir labai bijote prarasti savo nepriklausomybę. Nusileidimas laiptais į nežinomą tuštumą simbolizuoja mirties ir nežinomybės baimę. Sveikata jums svarbiausia, todėl rūpinkitės savimi, gerai maitinkitės ir sportuokite, todėl kad tai duos jums dvasinę ramybę.

3. Jūs bijote įeiti į šį ledo urvą? Greičiausiai dabar jūsų gyvenime jums trūksta šeimyninės šilumos, jūs norite, kad santykiai su draugais būtų glaudesni. Jūs bijote netekti savo artimiausių žmonių. Vienatvės baimė reiškia, kad labiausiai šiame gyvenime jūs vertinate meilę.

4. Apleistas griūvantis namelis jums kelia baimės jausmą. Labiausiai jūs bijote materialinių problemų. Jūs norite užtikrinti savo šeimai meilę ir klestėjimą, todėl svajojate apie gerą namą ir aukštą uždarbį. Jūs daug dirbate , kad užtikrintumėte savo artimiesiems gerą gyvenimą.

5. Labiausiai jus išgąsdino tunelis, vedantis į nežinomybę? Šis pasirinkimas reiškia, kad jūs vis dar ieškote savo gyvenimo kelio. Jūs nežinote, kas jūs ir ko norite. Jūs protingas ir jūsų širdis gera, tačiau jūs turite pradėti tikėti savimi! Tai, ko jums trūksta laimei – tai pasitikėjimo savimi.

6. Išsigandote durų su grandinėmis? Kad jas nuimtumėte, reikia daug laiko… Šis pasirinkimas reiškia, kad jūs kūrybingi, produktyvūs ir nebijote darbo. Tačiau taip lengvai tampate darboholiku…Ko jums reikia – tai galimybės nors retai atsipalaiduoti ir ilsėtis. Tada jūs galėsite išspręsti problemas su naujomis jėgomis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page