Idomybes

Moteris aplankė sūnų mokyklos pietų metu. Tai, ką ji pamatė, ją nuliūdino

6-metis Hanteris eina į pradinę Linkolno mokyklą Oregono valstijoje, kuri labai griežtai žiūri į vėlavimus.

„Mokykla laikosi tokios politikos: už kiekvienus 3 pavėlavimus jūs gaunate „įkalinimą“, – pasakoja 25 metų berniuko mama Nikolė Garlof. – Pavėlavę jūs būsite įkalinti.“

Kaip tyčia, šeimos automobilis yra ne pačios geriausios būklės ir remontas kainuotų brangiau, nei jis pats. Dėl to Hanteris vėlavo į mokyklą jau kelis kartus.

Mama buvo nusiminusi, nes suprato, kad jos vaikas bus nubaustas. Hanteris smarkiai verkė, kai Nikolė vedė jį ryte į mokyklą, todėl ji nusprendė aplankyti jį pietų metu. Ji buvo sukrėsta, kai pamatė, ką reiškia „įkalinimas“ mokykloje.

„Kai įėjau į valgyklą, pamačiau, kad mano sūnus už stalo sėdi vienas ir prieš jo veidą pastatyta kartotinė pertvara su trimis sienelėmis, taip pat šalia jo gulėjo trys knygos“,- aiškina Garlof.

Mokyklos politika yra tokia, kad mokiniai savarankiškai mokytųsi tą medžiagą, kurią praleido dėl pavėlavimų. Kadangi Hanteris pavėlavo vos porą minučių ir nieko nespėjo praleisti, mokytojai davė jam skaityti knygas.

„Aš buvau labai nusiminusi. Paėmiau telefoną ir padariau šią foto. Iš esmės tai teisinga“,- su liūdesiu sako motina.

Šis kadras akimirksniu ėmė plisti internete ir atnešė šeimai naują automobilį!

Garlof publikavo fotografiją Facebooke, kur ji greitai paplito ir atkreipė tokios žymios asmenybės, kaip

Bilas Mejeris, dėmesį. Jis susisiekė su vietos servisu ir sužinojo apie Nikolės automobilio remontą.

Tačiau remontas buvo toks brangus, kad vietiniai automobilių prekeiviai nusprendė padovanoti naudotą mašiną.

Nuo tada Hanteris daugiau nebevėluoja į mokyklą, o jo mama džiaugiasi nauja mašina ir sūnaus pasiekimais mokykloje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page