Idomybes

Sėkmingiausio žmogaus Žemėje istorija

91-metis Frane Selakas iš Kroatijos laikomas sėkmingiausiu žmogumi žemėje. Jis buvo patekęs į įvairias nemalonias situacijas, bet iš visų išsisukdavo praktiškai nesužeistas.

Pirmą kartą pavojus Selako tykojo traukinyje, kuriuo jis važiavo. Sąstatas netikėtai nuvažiavo nuo bėgių, o paskui nukrito į kalnų upę.

Vyriškis ne tik pats ištrūko iš vagono, bet padėjo ir savo kaimynei, o paskui išplaukė į krantą. Ant jo kūno buvo tik įbrėžimai.

Po metų Frane skrido lėktuvu, per rūką pilotas nepastebėjo kalno ir užkabino jį sparnu. To pasekoje salone atsidarė durys ir keleiviai pradėjo skristi į atvirą erdvę. Lakūnai sugebėjo nutupdyti lėktuvą, bet iš 60 keleivių gyvi liko tik 2 žmonės , vienas kurių buvo Selakas.

Vėliau Frane sugebėjo išgyventi penkiose automobilių katastrofose. Vieną kartą ant jo užvažiavo autobusas, kitą – užsidegė jo mašina.

Tačiau siaubingiausia avarija kroatui nutiko kalnų serpantine. Jo automobilis įsirėžė į atitvarą, nukrito į tarpeklį ir sprogo. Likus vos sekundei iki sprogimo Selakas išlindo iš automobilio.

Frane sekėsi ne tik čia. Sėkmė jam nusišypsojo ir loterijoje. Jis sugebėjo išlošti didžiulę 1 milijonas eurų sumą.

Tai buvo pirmasis didelis laimėjimas Kroatijoje. Laimingas Selakas nusprendė dalį pinigų išdalinti giminaičiams ir draugams.

Asmeninis sėkmingojo Frane gyvenimas irgi pasisekė. Jis turėjo 5 santuokas, o paskutinė žmona jaunesnė už jį visais 20 metų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page