Gyvūnai

Šunį paėmė iš prieglaudos ir atsidėkodamas jis išgelbėjo mergaitę, rizikuodamas savo gyvybe

Nedaugelis žmonių ryžtasi pasiimti šunį iš prieglaudos, pagrinde juos perka iš veisėjų ar pažįstamų.

Tačiau augintinis, kuriam duos šansą būti mylimam ir gyventi šeimoje, visam laikui liks dėkingi už tai. Štai ir sutuoktiniai iš Australijos nepabūgo pasiimti šuns iš prieglaudos. Jie turėjo mažą dukrelę, kuriai trūko ištikimo draugo.

Svaličiai nuvyko į prieglaudą ir iš visų šunų išsirinko suaugusį dobermaną. Darbuotojai bandė juos atkalbėti, kadangi ši veislė pakankamai rimta, tačiau šuo žvelgė geromis akimis, kurios viską išsprendė.

Tokiu būdu Svaličiai įsigijo šunį, vardu Finas.

Tačiau kartą šuo pasielgė keistai. Eilinių žaidimų galiniame kieme metu Finas agresyviai suurzgė ant mergaitės.

Moteris pamatė, kaip augintinis iš pradžių atstūmė vaiką, o paskui sugriebė už sauskelnių ir numetė toliau nuo tos vietos, kur jie buvo. Ji negalėjo patikėti, kad Finas užpuolė jos dukrelę.

Ji pribėgo prie gyvūno ir neiškart atkreipė dėmesį į tokio šuns elgesio priežastį. Bet paskui pamatė, kad žole šliaužia didelė nuodinga gyvatė. Tai buvo rudasis karalius arba mugla – viena nuodingiausių Australijos gyvačių.

Gyvatė visgi įgėlė šuniui į koją ir jį skubiai nuvežė į ligoninę. Viskas baigėsi gerai. Finas greitai pasitaisė
ir greitai vėl žaidė su Margo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page