Idomybes

Sūnus įsimylėjo mano 45 metų draugę. Tokia gėda senatvėje

Patarkite, ką daryti ir kaip elgtis, aš visiškai pasimetusi… Sūnui 26 metai, iki šiol gyvena su mumis, bet tai dar nieko, čia neseniai jis nustojo nakvoti namuose, o į mano pastovius klausinėjimus galiausiai atsakė, kad susirado moterį.

Iš pradžių tai mane nudžiugino, o tai aš jau rimtai maniau, kad su juo kažkas ne taip, tačiau netrukus aš visai atsitiktinai sutikau jį kavinėje kompanijoje su savo drauge! Kuriai, kaip galima numanyti, jau ne 20 ir netgi ne 40 metų!

Visiškai nieko nesigėdydami, jie prie žmonių glamonėjosi ir bučiavosi, o kai pamatė mane, tiesiog išsižiojo ir nežinojo, ką pasakyti. Man tada irgi nebuvo žodžių, vienos emocijos, o štai namie sūnui jau išsakiau viską, ką apie jį galvoju.

Pirma, tos savo draugės Liudos dabar nė matyti nenoriu, antra, net nežinau, kas mane pykdo labiau – tai, kad būtent ji apsuko jį aplink pirštą, ar tai, kad ji šitiek vyresnė už jį, o jis taip mane apgaudinėjo.

Žodžiu, pasakiau sūnui, kad dingtų ir toliau gyventų po padu, jei jam taip patinka. Nenori jis turbūt nei normalios šeimos, nei kažkokios atsakomybės – bene egzotikos užsimanė!

O man pačiai ir gėda, ir baisu – juk tai mano vienintelis sūnus, tačiau ši situacija visai išmušė mane iš vėžių! Ir vyras nieko patarti negali, sako, kad atstočiau nuo jo. Patarkite, ką daryti, kaip paprotinti vaikiną, jį lyg velnias apsėdo…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page