Gyvūnai

Susipažink, Ikiru – katinas, kuris pastoviai erzinasi

Kuo tik neaprengia savininkai savo numylėtinius, kad pritrauktų interneto naudotojų dėmesį. Tačiau kai kuriems keturkojams nereikia nė ryškių apdarų, nei kerinčių vaizdų fone, kad taptų tikromis interneto žvaigždėmis. Pakanka tik turėti unikalią išvaizdą ir platų emocijų spektrą. Kaip, pavyzdžiui, katinas, vardu Ikiru, kuris išgarsėjo dėka žavaus snukučio ir įgimtų ypatybių.

Pora iš Jorkšyro kartą žiūrinėjo kačių veislyno tinklapį ir aptiko pūkuoto mažylio fotografiją. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tada Ričis ir Ema nusprendė asmeniškai susitikti su kačiuku. O po 4 savaičių pasiėmė mažąjį draugą namo.

Kačiukui vardą davė garsaus japonų režisieriaus Akiros Kurosavos ir jo filmo „Ikiru“ (išvertus iš japonų reiškia „gyventi“), garbei. Paskui įsimylėjėliai nusprendė dokumentuoti naujojo šeimos nario gyvenimą ir sukūrė jam asmeninį Instagram puslapį.

Nuo tada uodeguočio, kuris visada erzinasi, nors ir ne specialiai, populiarumas auga geometrine progresija. Ir padidintas dėmesys iš visuomenės pusės pilnai pagrįstas, juk nedažnai pamatysi katiną su tokiu juokingu snukučiu ir amžinai iškištu liežuviu.

„Mes gauname pranešimus nuo naudotojų iš įvairiausių žemės kampelių. Jie sako, kad keistos jos snukučio išraiškos, žavesys ir charizma pakelia nuotaiką. Be to, daugeliui Ikiru yra įkvėpimo šaltinis. Jam dažnai skiria stulbinančias iliustracijas ir video, kurie išties atspindi įžūlų jo charakterį“,- sako Ričis ir Ema.

Interneto naudotojai susirūpinę Ikiru sveikata

Daugelį uodeguotosios žvaigždės sekėjų domina klausimas: ar jam viskas tvarkoje? Laimei, katinėlio savininkai tikina, kad nerimauti dėl jo sveikatos neverta: „Ikiru tikrai sveikas. Dar daugiau, veterinaras pasakė, kad jo dantys patys geriausi iš visų, kuriuos jis kada nors matė“.

Kodėl Ikiru liežuvis nuolat karo

„Norite tikėkite, norite ne, bet jis ne visada rodo savo liežuvį. Tačiau mums jo keistenybė atrodo miela“,- aiškina Ričis ir Ema. Taipogi mažylio šeimininkai pridėjo, kad Ikiru taip pat neturi problemų dėl antsvorio.

Esmė tame, kad egzotiškų trumpaplaukių veislių snukučiai gana putlūs. „Nepaisant išvaizdos, jo fizinė forma puiki ir jis pilnas energijos“,- tvirtina savininkai.

Išdykėlio su iškištu liežuvėliu šeimininkai apibūdina jį kaip švelnų, žaismingą ir be galo linksmą mažylį.

Tuo metu uodeguočio puslapį stebi jau daugiau nei 150 tūkstančių žmonių. Ikiru aktyviai deda patiktukus ir apiberia komentarais. „Kasdienė mielumo dozė“, „Panašu, radau savo meilę“, „Pūkuotas laimės kamuolėlis“,- rašo sekėjai po katinėlio publikacijomis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page