Gyvūnai

Vaikinas pasikvietė svečių ir netikėtai į jo namus įsliūkino nekviesta viešnia, kuri liko ten visam laikui

Maždaug prieš mėnesį jaunuolio, vardu Adamas Laigo namuose susirinko draugai. Kai jo svečiai išėjo į lauką pakvėpuoti grynu oru, jie pastebėjo,kaip mažytis kailio kamuoliukas priėjo prie namo durų ir pabandė užeiti.

Adamas tuo metu ruošė maistą. Vienas draugų jam pasakė, kad į butą bando įeiti kačiukas. Tikrai, mažylis, prisispaudęs prie žemės, tiesiog norėjo įšliaužti į šiltą ir jaukią vietą, tuo pačiu baugščiai žiūrėdamas į nepažįstamuosius.

Staiga mažylis pašoko ir išbėgo lauk. Adamas pačiupo tuno skardinę ir patraukė į kačiuko, kurio kažkodėl pasidarė labai gaila, paieškas.

Vaikinui pavyko rasti bėglį ir įkalbėti jį paėsti. Katinėlis buvo žvėriškai alkanas, todėl nusekė jaunuolį iš pradžių į namo terasą, o paskui ir į virtuvę. Vos Adamas spėjo įdėti jam maisto, mažylis godžiai puolė prie vaišių.

Apžiūrėjus iš arčiau, kačiukas pasirodė mergaitė. Tarp jos ir Adamo greitai užsimezgė tvirtas ryšys – jaunuolis buvo sužavėtas mažyle ir net davė jai juokingą vardą – Tuna.

Vaikinas ją išmaudė, kai pamatė, kiek murklė turi blusų. Pačią pirmą naktį ji užmigo šalia savo gelbėtojo lovos ir tai tęsiasi po šiai dienai. Taip taip, Adamas nusprendė padovanoti viešniai namus!

Tuną veterinarijos klinikoje išgydė nuo parazitų – kirmėlių ir blusų. Mikročipo gyvūnas neturėjo, todėl Adamas ramia širdimi pasiliko mažylę sau.

Kartais jaunuoliui atrodo, kad katė pati jį pasirinko. Augintinė pasirodė labai aktyvi ir gyvybinga mergiūkštė, kuri dievina kartonines dėžes ir žaidimus su kačių mėta.

Tunai patinka tvirtai apsikabinti su savo šeimininku po to, kai ji prisižaidžia. Kiekvieną vakarą ji prieina prie Adamo ir atsigula į jo lovą, užstodama jo telefoną. Taip ji leidžia suprasti, kad atėjo laikas miegoti.

Mažylė smalsi ir švelni didžiąją laiko dalį, tačiau gali būti ir nesuvaldoma murklė, jei jai norisi pažaisti.

Adamas visada norėjo įsigyti augintinį, bet nė nemanė, kad benamis kačiukas pats ras įėjimą į jo gyvenimą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page