Idomybes

10 faktų, kurie jus nustebins

  1. Po žaibo smūgio ant jūsų kūno gali likti štai tokios „tatuiruotės“.

Tai vadinasi „Lichtenbergo figūros“.

  1. Omarai nesensta.
  2. Kai išėjo pirmasis iPhone, jis turėjo didesnį kompiuterinį našumą nei tie, kuriuos valdė NASA 1969 m, kai siuntė žmones į Mėnulį.
  3. Jaunystėje Elvis buvo blondinas. Po tarnybos armijoje 22 metų amžiuje jo plaukai buvo kaštoninės spalvos. Paskui jis nusidažė juos juodai.
  4. Teisės į dainą „Happy Birthday“, kurią priimta dainuoti per gimtadienius, priklauso kompanijai Warner/Chappell Music. Kompanija reikalauja, kad, jei jums moka už jos atlikimą, jūs turite sumokėti autorinę dalį.
  5. Vidutinė šokolado plytelė turi iki 8 vabzdžių dalelių.
  6. Atsisėskite ant kėdės, pakelkite savo dešinę koją nuo grindų ir pieškite ja ore ratus pagal laikrodžio rodyklę. Paskui, tęsdami tai, savo dešine ranka pieškite skaičių 6. Po to jūsų koja pati savaime ims judėti prieš laikrodžio rodyklę. Pabandykite! Tai atrodo nerealu!
  7. Jūsų smegenyse daugiau sinapsių (nervinių jungčių) nei žvaigždžių mūsų galaktikoje.
  8. „Pragaro vartai“ Turkmėnistane yra 60 m pločio ir 20 m gylio. Tai milžiniškas dujų krateris, kuris dega jau daug metų. Kas įdomu, kad iš kraterio sklinda smarkus sieros kvapas.
  9. Apie 50% JAV prezidentų kairiarankiai.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page