Laisvalaikis

10 laimingos santuokos paslapčių, kurias mums atskleidė vedę vyrai

1. Sutuoktinis(ė) turi būti prioritetas

Tai aš sužinojau iš savo tėvų, kurie nugyveno kartu 34 metus. Jie niekada prioritetu nelaikė savo vaikų, prioritetas buvo jų su mama tarpusavio santykiai. Jų santuoka visada buvo pirmoje vietoje.

2. Atsisveikinkite su egoizmu, bet nepamirškite savo individualybės

Visada prisiminkite, kad tai, ką jūs darote, turi būti nukreipta jūsų santuokos sutvirtinimui, o ne tik naudinga ir patogu jums vienam.

3Gerbkite savo žmoną

Gerbkite savo žmoną ir savo santuoką, net jei tai reikštų praleisti „gerą“ juokelį. Niekada niekada nelaidykite juokelių apie jos galimas klaidas ar suklydimus, galimą netobulumą viešai.

4Gaminkite vienas kitam.

Išmokite gaminti. Tai ne taip ir sudėtinga, jūs galite gerai pasilinksminti, maisto ruošimo metu. Mažai kas padarys jus laimingesniu, negu žmona, prašanti pagaminti jos mėgstamiausią vakarienę. O jūs ruošite ją su meile jai.

5Bendraukite vienas su kitu kiekvieną dieną.

Kai visi grįžta namo dienos pabaigoje, paklauskite: „Kaip praėjo jūsų diena?“. Tegu jie pasakoja. Kai jie baigs, jie taip pat turi paklausti jūsų to paties, kad jūs taip pat galėtumėte pasidalinti savo išgyvenimais ir emocijomis.

6Leiskite jai išsisakyti.

Kai moterys kalba apie problemą, jos ne visada žino, kaip ją išspręsti. Tiesiog leiskite jai išsipasakoti, o tada ateis laikas, kai jūs galėsite jai patarti.

7. Likite jai ištikimas.

Niekada neapgaudinėkite jos, treniruokite savo smegenis, kad galėtumėte atjungti trauką prie kitų moterų ir nestatykite savęs į padėtį, leidžiančią jums pasiduoti silpnumui arba vilionėms. Net nebadykite stotis į „nekalto“ flirto kelią.

8. Sekite savo finansus.

Negailėkite pinigų kvailystėms ir visokioms malonioms smulkmenoms. Dėkite visus uždirbtus pinigus į vieną vietą, iš anksto aptartą su žmona.

  1. Kompromisas ir savitarpio pagarba, ir jausmų pasireiškimas.

Neįžeidinėkite vienas kito, gerbkite ir mylėkite savo partnerį. Įpraskite nusileisti vienas kitam įvairiose smulkmenose.

10. Būkite geriausiais draugais

Galiausiai, būkite gerais draugais. Romantika, seksas, pasimatymai, žinoma yra gerai, bet iš tiesų, nepamaišys dar tapti gerais draugais. Kartu juokaukite, aptarinėkite įdomias temas, flirtuokite, apsikabinkite ir mirktelkite vienas kitam.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page