Idomybes

10 paprasčiausių gudrybių, palengvinančių naminę buitį

  1. Daiktų pakavimas

Keletas didelių maišų padės supakuoti sukneles iš spintos. Taip pat tokiu būdu atskirsite pagal sezoną dėvimus drabužius, nuo nedėvimų.

  1. Planšetės tvirtinimas

Neverta leisti pinigų brangiam planšetės laikikliui. Pritvirtinti ją prie sienos galima paprasčiausiais, savaime prisiklijuojančiai kabliukais.

  1. Hermetiška pakuotė

Plastikinio butelio kakliuką galima panaudoti hermetiškam produktų, laikomų plastikiniuose maišeliuose, pakavimui. Tokiu būdu galima žymiai prailginti kruopų, makaronų gaminiams, čipsams, užkandžiams ir netgi duonai.

  1. Skylės sienoje

Prieš kabindami ant sienos vieną ar kitą daiktą, ar paveikslą, padarykite jo kopiją ir tiksliai pamatuokite, kurioje vietoje reikia gręžti skylę.

  1. Autonominė laistymo sistema

Užkaskite butelius su vandeniu į gėlių vazonus taip, kaip parodyta fotografijoje. Tokia gudrybė leis aprūpinti augalus drėgme 5-7 dienoms ir jums nereikės rūpintis dėl jų laistymo, kai būsite išvykę.

  1. Smėlio dėžė

Palapinėje įrenkite vaikų smėlio dėžę. Tokia gudrybė suteiks vaikui galimybę turėti didelį žaidimų plotą ir apsaugos vaiko odelę nuo karštų saulės spindulių.

  1. Smulkių detalių paieška

Ant dulkių siurblio galo užmaukite kaproninę kojinę, taip galėsite surasti pamestą auskarą ar kitokį mažą daiktą.

  1. Eglutės įpakavimas

Patarimas didžiausiems tinginiams: po naujametinių švenčių, susukite dirbtinę eglutę į peršviečiamą foliją, nenuimdami žaisliukų ir laikykite ją garaže, balkone ar sandėliuke iki kitos šventės.

  1. Pakabos

Nereikalingas sudedamas kėdes galima pritvirtinti prie sienos ir naudotis jomis, kai reikia pasidėti daiktus, avalynę ir kitas smulkmenas.

  1. Įkalta vinis

Užfiksuokite vinį tarp parastų šukų dantelių, kad netyčia nesusižeistumėte pirštų, kaldami ją į sieną.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page