Sveikata ir grožis

22 stulbinančių manikiūro idėjų su švytinčiu dekoru

Artinantis šventėms daugelis mados gerbėjų pradeda galvoti apie manikiūrą joms. Juk žiemos šventės suteikia galimybę įgyvendinti daugybę fantazijų.

Teisingas šventinis manikiūras papildys arba išbaigs jūsų įvaizdį, o taip pat suteiks ryškumo ir individualumo. Aktualiausias šių metų šventėms bus manikiūras su švytinčiu akcentu, kuris atliekamas blizgio ar akmenėlių pagalba.

Tokio manikiūro fonas gali būti tiek ryškus, pavyzdžiui, sodriai raudonas, tiek ir neutralus – nude, natūralūs rausvi tonai. O dar, kaip visada, populiarumo viršūnėje išlieka juoda spalva. Taip, būtent juoda. Juk ją irgi galima paversti kažkuo ryškiu, papuošus sidabru ar auksu.

Visas šis žybčiojimas ant nagų iškart primena blizgančias girliandas ir įvairiaspalvius eglutės burbulus. Dar šventinį manikiūrą galima papildyti teminiais paveikslėliais, pavyzdžiui, eglutėmis, snaigėmis, burbulais, besmegeniais. Šventės leidžia mums pilnai išreikšti savo ryškumą ir originalumą. Taigi, nepraleiskite momento.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page