Idomybes

61-erių mama iš Kroatijos atrodo savo 37 metų sūnaus bendraamžė

Marko Grubnikas žinomas savo tėvynėje Kroatijoje, o taip pat daugelyje kitų pasaulio šalių.

Savo Instagram paskyroje, kurią stebi daugiau nei 67 tūkstančiai žmonių, populiarus kroatų stilistas reguliariai publikuoja ryškias foto su stilingais deriniais, įvairiais peizažais ir architektūriniais objektais.

Bet pagrindine nuotraukų heroje pelnytai tapo Marko mama Branka. Jai 61 metai ir tuo sunku patikėti.

Pažiūrėjus į foto galima pagalvoti, kad jose ne sūnus su mama, o brolis ir jo sesuo (be to, ne faktas, kad vyresnė).

Branka neįtikėtinai graži ir patraukli, o internete daugelis vadiną ją kroatų Barbe.

Bet moteris taip pat turi nemažai heiterių ir pavyduolių, kurie pastoviai kaltina Grubnik per didele meile plastikai ir nenatūraliai išvaizdai. Tačiau Branka nekreipia dėmesio į tokius žmones ir toliau mėgaujasi gyvenimu.

Gali pasirodyti, kad Grubnik – sėkmingas modelis ar aktorė, tačiau iš tiesų ji jau 42 metus dirba ekonomiste ir pareiškia, kad dirbs iki tol, kol „neišvirs iš kojų“, tai yra, kol leis jos sveikata. Brankos sutuoktinis – paprastas pensininkas, kuris visą gyvenimą buvo plytų gamyklos darbininku.

Grubnikų sūnus Marko (šiuo metu jam 37 metai) įsisavino stilisto profesiją ir skiepija žmonėms skonio jausmą.

Brankos dažnai klausia, kur jos amžinos jaunystės ir neįtikėtino grožio paslaptis. Ji atsako, kad visada labai kruopščiai rūpinasi savimi, todėl sutuoktinis su sūnumi nė karto nematė moters be manikiūro ir pedikiūro.

Išeidama iš namų, Grubnik darosi makiažą ir aunasi tik aukštakulnę avalynę. Ryškios suknelės ir bateliai su kulniukais leidžia Brankai jaustis jauna moterimi. O amžius, jos nuomone, yra tik skaičius pase.

Taip pat 61-erių Barbė pasakoja, kad išsaugoti grožį padeda jos daržas ir sodas, kuriuose šeima augina daržoves, visus įmanomus vaisius ir uogas, pavyzdžiui, vyšnias, kivius, persimonus, figas ir daug kito. O dar prie namų yra tvenkinys, kurį sutuoktiniai kasdien kruopščiai prižiūri.

Taigi, greičiausiai Brankos išvaizdą ir sveikatą palankiai veikia būtent saikingas kasdienis fizinis aktyvumas ir sveika subalansuota mityba. Vienaip ar kitaip, Grubnik laiminga, graži ir jaučiasi aktyvia moterimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page