Idomybes

Aš – tavo kūnas ir kreipiuosi į tave…

1. Aš atrodau taip, kaip tu apie mane galvoji. Prašau, galvok apie mane, kad aš gražus. Ir aš būsiu toks.

2. Kai tu galvoji apie ligas ir bandai ieškoti jų manyje, man tenka prisiderinti prie tavo minčių ir aš pradedu sirgti.

3. Kai tu daug laiko skiri mintims, kurios sukelia tau negatyvias emocijas, aš irgi pradedu sirgti. Todėl kad šioms mintims išeina brangi gyvenimiška galia.

4. Kai tu galvoji mintis, sukeliančias džiaugsmą, aš pražystu ir jaunėju akyse.

5. Mano rezervai ir galimybės labai dideli. Tiesiog tikėk manimi: aš sugebu regeneruotis, sugebu atstatyti netektus organus. Aš galiu pasveikti, net kai jūsų daktarai nustatys man neišgydomą diagnozę. Paprasčiausiai padėk man savo noru ir tikėjimu mano galimybėmis.

6. Aš sukurtas taip, kad lengvai galiu funkcionuoti tūkstančius metų ir daugiau. Kodėl tu jau 35-40 metų ar net anksčiau pradedi galvoti apie senėjimą? Tu sendini mane savo mintimis. Kadangi jūsų visuomenėje sklando užkrečiama programa, kad 100 metų – tai beveik riba.

7. Kai tu ruošiesi kažką suvalgyti, nors kartais paklausk manęs, o ko reikia man? Jei tu išmoksi manęs klausyti, aš visada tau atsakysiu. Ir tai mums su tavimi bus tik į naudą. Juk tu vartoji maistą autopilotu arba prisiskaičiusi eilinių protingų knygų.

8.Prašau, nekimšk į mane visų įmanomų tablečių, silikonų, botoksų ir t.t. Aš galiu būti gražus ir be viso to. Tiesiog padėk man. Ir aš džiugiai įgausiu tau reikiamas formas.

9. Aš labai mėgstu vaikštinėti gryname ore. Plaukioti. Pabėgioti mėgstu. Šokti. Patinka masažas. Seksas. Užsiėmimai, kurie atneša tau džiaugsmą.

10. Aš labai tikiu tavimi: ir jei, suvalgiusi torto gabalėlį, tu galvoji apie sustorėjimą, aš realizuoju tavo mintį ir storėju.

11. Aš tave labai myliu. Ir man labai norisi išgirsti dėkingumo ir meilės žodžius iš tavęs. Nors
kartais… Aš tavo Kūnas, tavo Visata.

Dėkoju tau: aš egzistuoju, nes tu to nori. Ir aš toks, kokį tu nori mane matyti. Padėkime vienas kitam. Tavo kūnas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page