Idomybes

Dvynėms, kurių odos spalva skirtinga, jau 6 metai

Genetika – nuostabus mokslas ir iki šiol neištirtas iki galo. Tuo įsitikino sutuoktiniai Kailas ir Hana iš Didžiosios Britanijos. Prieš kelis metus šios šeimos istorija buvo visuose laikraščiuose ir televizijoje. Jukporai gimė dvyniai su skirtinga odos spalva.

Patiems tėvams tai irgi buvo netikėtumas, nors sutuoktinių draugai ne kartą juokavo ir spėjo tokią galimybę. Juk šeimos tėvas maišyto kraujo.

Taip ir išėjo – draugų prognozės išsipildė. Po gimimo mažylės Milos oda ėmė tamsėti, o Anajos taip ir liko šviesi.

Kaip paaiškino gydytojai, mergaitės – heterozigotinės dvynės, todėl viena gavo daugiau tėvo genų, kita – motinos.

Su kiekvienais metais dėmesio mergaitėms darėsi vis daugiau, dažnai žmonės klausė tėvų, ar Mila ir Anaja seserys?

Vienu metu šeimą net persekiojo žurnalistai.

Šiuo metu mažylėms jau 6 metai ir palaipsniui įkyrus aplinkinių dėmesys nurimo, nors tėvus vis dar neramina tai, kaip bendraklasiai elgsis su mergaitėmis. Jie pergyvena, kad nebūtų patyčių ir kitų problemų.

Dabar seserys skiriasi ne tik odos spalva, bet ir ūgiu bei kūno sudėjimu. Vystymosi ypatybės ir čia atliko savo vaidmenį.

Tiesa, Hanai ir Kailui gimė dar dvi dukrelės. Dabar tėvas gyvena tikrame gėlyne.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page