Idomybes

Pirmoji moteris pasaulyje, aplankiusi visas šalis Žemėje – tai amerikietė, kuriai vos 27 metai

Tokiame jauname amžiuje viena amerikietė jau aplankė visas šalis Žemėje ir tapo pirmoji, kuri tai padarė. Jei kažkas aplankys iki 50 pasaulio šalių, apie šį žmogų sakys, kad jis mėgsta keliauti. Aplankius 100 šalių – pradės pavydėti ir panors pakartoti. Bet aplankyti 196 šalis, o ir visa tai dokumentuoti bei tapti pirmąja ir vienintele, būnant 27-erių – tai kelia nuostabą.

Amerikietė mergina Kasandra de Pikol, kuriai vos 27 metai, tai padarė. 2015 metais ji pradėjo savo šalių tyrinėjimą nuo Palau ir tęsė per visas šalis, pavadinusi tai Ekspedicija 196 (pagal šalių, kurias turi aplankyti, skaičių). Ji yra taikos pasiuntinė ir keliauja „Tarptautinio taikos klausimų per turizmą instituto“ vardu. Kai ji aplankė jau 181 šalį, jai šovė į galvą aplankyti likusias 15 šalių, kad sumuštų pasaulinį greitųjų kelionių rekordą. Tai buvo jos troškimas po to, kai ji aplankė jau daugiau nei pusę šalių.  Ir jai tai pavyko, ji įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip žmogus, greičiau už visus aplankęs visas šalis.

Viso per ekspedicijos laiką išeikvota 200000 dolerių, tačiau šie pinigai greitai grąžinami sponsorių. Mergina naudoja savo Instagram ten talpindama reklamą, ten pat ji randa ir būstą.

Visos žemės gyventojai sekė jos judėjimą socialinių tinklų pagalba.

„Nagi, Kasandra! Tu gali! Tu tai padarysi!“,- rašė jai komentaruose!

Ši moteris pamatė tiek, kiek grupė žmonių negalės pamatyti per visą savo gyvenimą. Moteris matė laukinius liūtus Afrikoje ir žaidė su jų jaunikliais. Ji čiuožė sniegu pačiose šiauriausiose valstijose.

Ilsėjosi žymiausiuose pliažuose. Ir žinoma, ji turi milijonus fotografijų su visų šalies kampelių įžymybėmis, kurios saugomos jos telefone. Kai kurias ji atspausdina savo draugams ir artimiesiems ir išsiunčia kaip atvirukus. Jos rankose visada yra kamera, kad nepraleistų nė vieno įdomaus momento, telefonas ir žemėlapis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page