Gyvūnai

Gaisrininkai išgelbėjo 200 kg svorio kiaulę, kuri gyveno britės bute

Šią kiaulaitę pardavė kaip mini paršelį, tačiau greitai ji išaugo iki milžiniško dydžio. Nepaisant to, šeimininkė vis tiek laikė ją mielu naminiu gyvūnu ir laikė ją namie.

Moteris, vardu Elein, buvo laiminga, gavusi dovanų kiaulaitę Tviglet. Ji išmokė gyvūną eiti į dėžutę ir miegoti ant specialaus čiužinio.

Kiaulaitė greitai apsiprato ir pagal nuopelnus įvertino šildomą patalpą su gausiu stalu. Tarp kitko, porcijų niekas neribojo.

Du metus Tviglet gyveno taip, kaip jokia kita kiaulė šioje planetoje, tačiau jos šeimininkė Elein pasimirė. Paveldėtojams teko nuspręsti, ką daryti su stambia kiaule, kurios paprasčiausiai neįmanoma išstumti iš namų. Gaisrininkai-gelbėtojai ir zooapsauga bendromis pajėgomis vis gi ištraukė gyvūną iš namų.

Tviglet transportavo į veterinarijos reabilitacinį centrą, kad išsiaiškintų, ar viskas gerai su jos sveikata ir laikinai ten palaikytų.

Velionės Elein anūkė papasakojo, kad močiutė labai mylėjo Tviglet ir net drausdavo jos kompanijoje juokauti apie kiaulieną.

Centre veterinarai diagnozavo antsvorį ir išrašė jai teisingą racioną. Nuo desertų ji perėjo prie vaisių ir daržovių, ypač jai patiko vynuogės.

Šiuo momentu pavyko atsikratyti 10 kg, ir tai tik pradžia. Tikėsimės, kad Tviglet viskas bus gerai.

Related Articles

You cannot copy content of this page