GyvūnaiIdomybes

Vyras su Betmeno kostiumu gelbsti benamius gyvūnus

Floridoje, JAV, gyvena pats tikriausias Betmenas. Toks pat drąsus, siekiantis tikslo ir padedantis, tiesa, ne tik žmonėms.

Krisas Van Dornas – pats paprasčiausias 27 metų amerikietis, kuris nusprendė pakeisti gyvūnų gyvenimą savo šalyje.

Prieš kelis metus jis organizavo labdaros akciją „Batman4Paws“, kas verčiama kaip „Betmenas letenėlėms“. Vaikinas padeda benamiams ir prieglaudos gyvūnams ieškoti mylinčių šeimininkų ir namų.

Idėja padėti mūsų mažiesiems broliams kilo seniai, kai pats Krisas tapo laimingu Misterio – šuns, gyvenusio vienoje iš prieglaudų, šeimininku. O dar anksčiau, 2014-ais, Van Dornas rado keturkojį draugą savo tėčiui. Australijos aviganį, išsekusį ir sukandžiotą erkių, aptiko Alabamos miško tankmėje, o paskui pristatė naujam savininkui. Taip pat tada Betmenas sugebėjo tapti privataus skraidančio transporto pilotu ir gavo atitinkamą licenziją.

Ir štai jau kelis metus Krisas sėkmingai padeda gyvūnams – šunims ir katėms, klajojantiems gatvėse ar gyvenantiems prieglaudose. Benamius jis nukreipia į prieglaudą, kad juos sutvarkytų ir paruoštų geresniam gyvenimui. O iš municipalinių prieglaudų Van Dornas paima pasmerktus eutanazijai gyvūnus, kad išgelbėtų juos nuo mirties ir suteiktų šansą laimei. Esmė tame, kad valstybinių prieglaudų gyventojus, kurių ilgai nepasiima, tiesiog užmigdo, kadangi vietų visiems nepakanka.

Betmenas atlieka kelias funkcijas iškart. Pirmiausia, jis dalina agitacines skrajutes ir pasakoja visiems, kaip svarbu gelbėti gyvūnus ir imti juos iš gatvių bei prieglaudų, o ne pirkti. Antra, Krisas padeda transportuoti tuos laiminguosius, kurie jau rado šeimininkus, tačiau negali atsidurti naujuose namuose dėl didelių atstumų ir dėl to, kad žmonės neturi galimybės pasiekti prieglaudos.

Paprastai Van Dornas važinėja savo senu automobiliu – Honda. Tačiau tokia mašina galima įveikti ne daugiau nei 1000 km kelią. Taigi, kartais Betmenas skraido lėktuvu, o lėšas skrydžiams, tikėtina, gauna iš tokios pat labdaros. Krisas tikisi, kad ateityje galės nusipirkti furgoną, kad pervežtų dar daugiau šunų ir kačių.

Krisas galėtų užsiimti savo darbu ir superherojaus įvaizdžio, tačiau jis nuo vaikystės mėgo komiksus apie Betmeną ir visada svajojo tapti panašiu į jį. Dėl populiarumo vaikinui teko save išslaptinti ir daugelis jį pažįsta iš veido. Tačiau kostiumas padeda pritraukti dėmesį nelaimingų gyvūnų problemai ir sukelia žmonėms pasitikėjimą. Ir su kiekvienu nauju eilinio šuns ar katės šeimininku Van Dornas fotografuojasi su malonumu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page