Idomybes

Idealios šeimininkės namai egzistuoja ir net žinoma,kaip jie atrodo!

Aleksandra Kostelo, būdama 31-erių, užsirekomendavo kaip viena pedantiškiausių šeimininkių pasaulyje. Ir tai nenuostabu, moteris įsigudrina sisteminti beveik viską. Viską. Apie tai, kaip gyvena Kostelo ir kaip apipavidalinti jos namai, skaitykite naujame mūsų straipsnyje.

Ši Vašingtono gyventoja įeina į organizuočiausių Amerikos žmonių penketuką, juk daryti tvarką – jos profesija. Tiksliau, jos hobis, kuris palaipsniui pradėjo nešti jai didžiulius pinigus.

 

Taisykles Aleksandra sugalvojo bandymų ir klaidų metodu. Todėl viskas jos namuose išrūšiuota uždarose dėžėse, kad nesikauptų dulkės ir nebūtų bereikalingo vizualinio triukšmo.

Visos vietos, kur turi stovėti tam tikri daiktai, pažymėtos specialiais lipdukais. Ypač tai pastebima šaldytuve ir darbo kabinete.

Lipdukai, primenantys, koks daiktas čia turi būti, užklijuoti net ant pakabų drabužinėje. Ir viskas dėl to, kad būtų aišku, kur ką kabinti. Štai tokios griežtos taisyklės šiame nedideliame bute Kolumbijos apygardoje!

Visai realu išsamiau susipažinti su tuo, kaip Aleksandra tvarkosi buityje.

Ji veda šviečiamuosius kursus apie namų tvarkymą YouTube ir gyvena atitinkamai savo taisyklėms. Taipogi apie savo gyvenimą ji pasakoja Instagrame. Šios neįprastos šeimininkės paskyrą stebi 28 tūkstančiai žmonių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page