Idomybes

Internete sukritikavo nuotaką, pateikusią svečiams sąskaitą už nepasisekusį mergvakarį

Manote vestuvės – svarbiausia diena kiekvienai nuotakai? Ne. Svarbiausia yra paskutinė „viengungystės“ diena, t. y. mergvakaris. Bent jau taip mano amerikietė Zoe Field.

Kai tik jos širdies draugas jai pasipiršo, ji pradėjo apgalvoti būtent mergvakarį. Jos planuose vestuvės pasitraukė į antrą planą. Visas mintis užėmė pasilinksminimo su draugėmis planai.

Mergina turėjo net dvi šventės idėjas. Tačiau abu užmojai nepasisekė. Viskas baigėsi skandalu ir pykčiais su draugėmis, kai Field pateikė sąskaitą už sugadintą mergvakarį.

Iš pradžių Zoe nusprendė su 4 geriausiomis draugėmis vykti į Ibisą. Ji nupirko bilietus, apmokėjo viešbutį ir įvairias pramogas. Žodžiu, viską apgalvojo iki smulkmenų. Iš draugių buvo tik reikalaujama, kad jų suknelės ir maudymukai būtinai būtų su blizgučiais.

Bet merginos pasipiktino tokia idėja. Joms buvo nesuprantama, kam skristi už jūrų marių, kad atšvęstų viso labo tik mergvakarį ir dar būtinai su blizgančiais maudymukais. Žodžiu, šios idėjos Zoe teko atsisakyti.

Tuomet ji perėjo prie „plano B“. Atšvęsti šventę gimtajame mieste. Bet ir čia buvo savos taisyklės. Dreskodas: juodos suknelės iki žemės. Bet net tikra motina atėjo apsirengusi ne pagal nuotakos reikalavimus. Čia jau Zoe neišlaikė ir sukėlė grandiozinį skandalą. Ji pareiškė, kad draugės sugadino jos mergvakarį, todėl turi apmokėti jį pačios.

„Tai tapo puikiu draugystės išbandymu. Jei mano mergaitės nedaro to, ko aš jų paprašiau per savo mergvakarį, tai kam išvis aš jas turiu kviesti į savo vestuves?“ – parašė internete įniršusi nuotaka.

Kai kurie naudotojai palaikė merginą. Tačiau didžioji dalis sukritikavo Field už tai, kad mergvakaris pasirodė svarbesnis už žmogiškus santykius.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page