Idomybes

Kai mama pasakė dukrai, kad neatvažiuos pas juos, dukra įtarė, kad kažkas nutiko. Ir, kaip pasirodė, ne veltui

Mama, kam tau tos lysvės? Parduok namą ir persikelk pas mus,- įkalbinėjo Sonata mamą.

Liuda Vasiliauskienė pagalvojo ir sutiko. Moteris paskelbė parduodanti savo namą, greitai atsirado pirkėjas ir jį nupirko. Praėjo savaitė, o Liuda dar neatvažiavo pas dukrą.

– Mama, tu važiuoji pas mus ar kas nutiko? – susijaudino Sonata.

– Atleisk, bet aš neatvažiuosiu! – staiga pasakė Liuda.

Sonata nesuprato, kas vyksta. Liuda svajojo, kad jų užmiesčio namas taps šeimos lizdeliu.

Jie su vyru visą gyvenimą gyveno mieste, tačiau visada svajojo apie didelį namą gryname ore. Kai gimė anūkas, Liuda svajojo, kad kada nors visi persikels į užmiestį ir gyvens draugiškai bei laimingai.

Tik jos svajonėms nebuvo lemta išsipildyti. Prieš 3 metus vyras susirado dešimčia metų jaunesnę meilužę. Parėjo kartą ir pareiškė – aš su tavimi jaučiuosi senis. Palieku tave, Liuda.

Tai smarkiai sukrėtė moterį. Jį įprato, kad jie su vyru viską daro kartu. Kaip senis? Jie juk visada gyveno taip aktyviai. Kartą per savaitę vasarą ir pavasarį ruošdavo pikniką, važinėdavo dviračiais, į žvejybą eidavo.

Po skyrybų vyras pasiėmė tik mašiną, o namą paliko Liudai. Butas mieste priklausė jai, juk jis atiteko iš motinos. Tuo pat metu dukrai pasiūlė gerą darbą sostinėje ir jie persikraustė.

Liuda liko visai viena. Ją nustojo džiuginti namas, kurį jį taip uoliai įrenginėjo. Niekas nebekėlė džiaugsmo.

– Mama, tu parduok namą ir persikelk pas mus. Ko tau ten sėdėti vienai? – įkalbinėdavo Sonata kaskart, kai jos susiskambindavo.

Pavargusi nuo vienatvės, Liuda pagaliau sutiko. Jai buvo liūdna skirtis su svajone, tačiau nebuvo kas daryti. Į pardavimo skelbimą greitai atsiliepė.

Jaunuolis sutvarkė dokumentus greitai, sunkia širdimi Liuda juos pasirašė. Kai ji jau rinkosi daiktus važiuoti pas dukrą, netikėtai paskambino Ignas.

– Ponia Liuda, atleiskite, Ignas trukdo. Atrodo, jūs pamiršote palikti raktus nuo tvarto.

Liuda apsižiūrėjo ir išvyko į kaimą visko išsiaiškinti. Ignas buvo ne vienas.

– Susipažinkite, tai mano tėvas Viktoras.

Kol Liuda padėjo jiems atidaryti tvartą, įsikalbėjo su Viktoru. Jis pasirodė labai malonus vyriškis. Paaiškėjo, kad sūnus nupirko namą jam, netekęs žmonos, jis seniai svajojo apie gyvenimą gryname ore.

Jis buvo sužavėtas namu. Liuda jam irgi patiko ir jis pakvietė ją kartu atšvęsti įkurtuvių, juk sūnus turėjo greitai išvažiuoti. Taip Liuda liko vakarui, paskui nakčiai, o paskui visam laikui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page