Patarimai

Kaip dukart padidinti šaldytuvo erdvę?

Šiandien galima nusipirkti pakankamai erdvų šaldytuvą. Bet vietos jame vis tiek kažkada ima ir pritrūksta. Štai vienas išradingas patarimas, padėsiantis padidinti šaldytuvo vidinę erdvę.

Tam prireiks vos dviejų dalykų: gilios lėkštės ir sušio pagaliuko. Reikia maistą perdėti į lėkštes, kurių kraštai bus aukštesni už įdėtą maistą.

Iš viršaus ant lėkštės reikia uždėti sušio pagaliukus, o toliau galima konstruoti ir „antrą aukštą“ iš lėkščių su kitu maistu. Tikri šio reikalo specialistai prisipažįsta, kad tokiu būdu gali pastatyti visą Babilono bokštą iš penkių, septynių patiekalų.

Beje, tie patys sušių pagaliukai pravers dar keletu atvejų.

Šį pagaliuką galia apvynioti drėgna servetėle arba skudurėliu, ir išvalyti purvą iš kokios nors sunkiai prieinamos vietos, pvz. ventiliacijos šachtos ir kt.

Šie pagaliukai pravers ir kaip jaunų ūglių laikikliai arba kambarinių gėlių atramos. Reikia įsmeigti pagaliuką į žemę ir pritvirtinti stiebelį kanceliariniais segtukais, segtukais skalbiniams ir pan.

Valgymo pagaliukais galima iš vyšnių pašalinti kauliuką. Paspauskite pagaliuku uogos centre, kauliukas iškris.

Dar tokiu pagaliuku galima nuvalyti batų padą nuo prilipusio purvo ar sniego.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page