Idomybes

Vegetarė iš JAV nori nuteisti kaimyną dėl šašlyko kvapo

Ginčai tarp vegetarų ir mėsavalgių bus amžini. Kiekviena pusė turi savų argumentų. Tačiau vargu, ar įmanoma įtikinti užkietėjusį keptų žlėgtainių mėgėją atsisakyti jo dėl, tarkime, Briuselio kopūstų salotų. Ir atvirkščiai, įtikėjusio vegetaro mėsos kvapas neišmuš iš teisingo kelio. Taip jau nutiko, kad netoli vegetarės Silos Karden iš Australijos miesto Perto gyvena kepsnių mėgėjas. Vargšė Karden vakarais negali išeiti net į kiemą, kad pakvėpuotų grynu oru.

Mat iš kaimyninio kiemo sklinda jai šleikštulį keliantis kepamos mėsos kvapas. Moteris net manė, kad kaimynai iš jos tiesiog tyčiojasi.

Kartą Sila neapsikentė ir nusprendė kaimyną paduoti į teismą. Tiesa, jos ieškinio nepalaikė rimtu ir atmetė. Tada vegetarė nusprendė pasiskųsti, kad iš kaimyninio kiemo dar sklinda stiprus cigarečių kvapas, o vaikai pernelyg stipriai triukšmauja.

Su šiais skundais australietė pasiekė net Aukščiausiąjį teismą. Bet ir ten pretenzijas palaikė nepagrįstomis. Tiesa, kaimynai pažadėjo, kad kieme jie neberūkys. Tačiau valgyti vegetarišką maistą dėl kaimynės jie neketina.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page