Idomybes

Ketvertukas! Mama iš Naujosios Zelandijos parodė, kaip susitvarko su tokiu krūviu

Kai ultragarsas parodė, kad Kendal laukiasi ne vieno, o iškart 4 mažylių, šeima tik su susirūpinimu, bet džiugiai atsiduso. Po policistinių kiaušidžių diagnozės ir 3 nevaisingumo metų tai suvokiama ne kaip našta, bet kaip šansas. Šeima, kurioje jau auga ketverių Bruklinas, norėjo tik dar vieno vaiko. Bet juk ne veltui sakoma „Dievas duoda tiek, kiek galime pakelti“. Dabar, kai ketvertukui sukako metukai, Kendal išdrįso įrašyti nedidelį video apie savo gyvenimą neapsakomai pavargusios, tačiau laimingos daugiavaikės mamos vaidmenyje.

Savo vaikus Kendal juokais vadina „Quad Squad“, kas reiškia „Ketvertuko būrys“. Šansas buvo vos vienas iš 729000, o atsižvelgus į natūralų pastojimą ir sveikatos problemas, tai visiškas stebuklas. Ir dabar Kendal neturi galimybės tingėti ar sirgti. Vidutiniškai ji turi du laikotarpius per dieną po dvi valandas, kai visi keturi kietai miega, kad skirtų dėmesio sau. Visą kitą laiką užima begalinis planavimas – ne taip sunku atlikti įvairias procedūras, kiek laikytis teisingo grafiko, juk kiekvieną veiksmą reikia pakartoti 4 kartus.

Makdonaldų šeimai ir taip maksimaliai pasisekė, juk jie neturtingi. Vyrui darbe skyrė 5 mėnesių atostogas tokio įvykio proga, apmokėjo naktinės auklės paslaugas pirmam pusmečiui, taigi, sunkiausią metą praleido su sumažintu krūviu. Dabar pagrindiniai rūpesčiai tenka Kendal, kuri įsigudrina visiems paruošti maisto, viską sutvarkyti ir pasiruošti sekančiai dienai, kad minimalizuotų problemų tikimybę. Tvarka, tvarka ir dar kartą tvarka, jokio tingulio.

Iš kairės į dešinę: mama Kendal, dvyniai Kvinas ir Hadsonas, vyresnysis sūnus Bruklinas, Moli, tęvas Džošas ir Indi.

Iš vienos pusės, patirties buvo – 3 metai Bruklino auklėjimo. Iš kitos – nepasėda Moli jau pradėjo šliaužioti, Hadsonas rodo lyderio charakterį, kiti stengiasi neatsilikti, taigi, tenka akis turėti ir pakaušyje.

Kol kas ji susitvarko ir net nesiskundžia, priešingai, jei jai kas pasiūlytų viską pakeisti, Kendal Makdonald to nedarytų. Daug ar mažai, tačiau jie jos vaikai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page