Gyvūnai

Misterio Viliso – nelaimingiausio katino, tapusio pačiu laimingiausiu – istorija

Didelis rudas katinas pateko į prieglaudą Minesotoje būdamas nebejaunas ir smarkiai sergantis. Iš čia ir vardas: dėl charakterio nelankstumo ir daugybės skaudulių bei randų jį praminė Briusu Vilisu arba paprasčiausiai Misteriu Vilisu. Katinas buvo labai blogos būklės, taigi, jį matydami, daugelis taip ir sakė: „nelaimingiausias katinas pasaulyje“.

6-metis Misteris Vilisas turėjo rimtų sveikatos problemų: randai, akies trauma, nuskilę dantys. Bet svarbiausia – jam rado kačių imunodeficito virusą.

 

Katinėlio sveikata buvo tokia simbolinė, kad jis nuolat pasigaudavo įvairias infekcijas ir galėjo žūti nuo paprasčiausio peršalimo. Žinoma, toks luošys niekam nebuvo reikalingas, todėl imta galvoti apie užmigdymą.

Kai mergina, vardu Sandra, pamatė skelbimą apie Misterį Vilisą prieglaudos tinklapyje, jai suspaudė širdį. Tačiau valios pastangomis ji užgniaužė emocijas – nuomos sąlygos neleido laikyti naminio gyvūno, o ir kam kankinti katiną, vis tiek mirs.

Tačiau ji vis nueidavo į prieglaudą pas Misterį Vilisą ir greitai suprato, kad negali be jo gyventi. Katinas visiškai užvaldė jos širdį ir Sandra ėmėsi veikti.

Po kelių savaičių įkalbinėjimo nuomotojas sutiko įleisti katiną į namus. Prieglauda apiformino dokumentus žaibo greičiu – tolyn nuo akių, greičiau atsikratyti naštos.

Kai Sandra vežėsi katiną namo, šis atrodė apstulbęs ir negalėjo patikėti savo laime. Pakeitęs narvą sofa, Misteris Vilisas įjungė murkimo aparatą ir neišjungė visą pirmąją naktį.

Katinėlio trūkumai tapo jo privalumais – Misteris Vilisas negrįžtamai įsimylėjo Sandrą, kuri jį išgelbėjo.

Nuo tada praėjo metai, labai nelengvi. Ligos neapleido ir katinas keliskart sunkiai sirgo. Tačiau namų aplinka ir jautrus Sandros rūpestis padarė savo darbą – šiandien Misteris Vilisas beveik sveikas.

Ir labai labai laimingas būdamas naminiu katinu, mylimu ir mylinčiu!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page