Sveikata ir grožis

Moteris ryžosi nusikirpti kasą, siekiančią kelius. Gavosi visai neblogai

Auginti ilgas garbanas kelis metus, o paskui nukirpti per kelias minutes – tai tikrai moteriška! Bet, kaip žinia, permainos visada duoda postūmį kažkam naujam ir gerą motyvaciją veikti!

Jūs tik pažvelkite į šią ilgaplaukę gražuolę! Kažkuriuo momentu Arevik nusprendė, jog nori kardinalių permainų ir kreipėsi į plaukų stilistę, kuri su malonumu ėmėsi jai padėti.

Pakeisti kasą iki juosmens kare kirpimu? Be problemų!

Pirmasis etapas – nuimti ilgį. Po kelių minučių sunki ir tanki plaukų kupeta nukrito ant grindų. Stilistė suteikė šukuosenai reikalingą gražią formą, kam išėjo nemažai laiko, o taip pat iškarpė plaukus. Antras etapas – stilingas sušukavimas. Plaukai tapo blizgantys ir lygūs.

Ir štai koks gavosi rezultatas Greičiausiai Arevik teks pratintis prie naujos šukuosenos po ankstesnio ilgio, tačiau tai jau laiko klausimas, svarbiausia, kad atspindys veidrodyje patiktų/

Norisi pažymėti, kad kirpimas pagyvino įvaizdį ir padarė jį stilingesniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page