Idomybes

Nenorėjau, tačiau tapau meiluže

Istorija pati banaliausia. Susipažinau su vyriškiu (30 metų, man 25), puikus bendravimas, įdomus, protingas, siekiantis tikslo, mano idealas. Dirbame kartu.

Staiga darbe užėjo kalba apie jį ir pasakė, kad jis mergišius. Mūsų miestas mažas, aš niekada apie jį nieko ir niekur negirdėjau, žinoma, nepatikėjau kiekvienu žodžiu. Pasikalbėjau su juo asmeniškai, jis pasakė, kad visa tai gandai. Tema buvo uždaryta.

Bet čia man staiga rodo merginą ir sako, kad jie kartu gyvena jau daug metų, ji turi vaiką iš kitos santuokos. O mes, žinoma, kartu miegojome ir ne kartą.

Aš jo klausiu, ar yra mergina, jis atsako, kad laisvas. Viskas gerai, bendraujame toliau, taip pat matomės, miegame.

Būdavo, pykdavomės, galėjome nebendrauti, bet jis pirmas parašydavo ir bandydavo pradėti bendravimą iš naujo, net rašydavo ne tam, kad permiegotų, paprasčiausiai sveikindavo su šventėmis.

Jo merginą aš radau socialiniuose tinkluose, ten nėra nė vienos užuominos, kad jie kartu ar kada nors buvo, todėl nusiraminau. Bet čia su pažįstamais atsitiktinai užsimezgė pokalbis ir jie papasakojo, kad matė juos kartu parduotuvėje.

Iš pradžių per Kalėdas ji jam nupirko brangų telefoną (o jis man rašinėjo visą vakarą). Neseniai jie vėl kažką pirko namams, tačiau mes vis tiek taip pat miegame ir matomės.

Kai aš jam parašiau žinanti, kad jie buvo kartu parduotuvėje, jis parašė daug žinučių, kurių aš net nenoriu skaityti. Kam?

Kas čia per žmonės tokie? Juk jau ir permiegojome, ir viską, o kam žmogus iš paskutiniųjų tikina, kad jis nieko neturi, kam rašo, kam išvis visi tie pasiteisinimai?

Galiu pasakyti, kad tas žmogus labai gražios išvaizdos ir labai įdomus. Jis gali turėti daug merginų, bet kam?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page