Idomybes

11-metė mergaitė be kojų bus modeliu per Niujorko mados savaitę

11-metė mergaitė, kuriai amputuotos abi kojos, kai ji buvo maža, bus modeliu per Niujorko mados savaitę.

Deizi-Mei Demetre iš Birmingemo gimė su šeivikaulio hemimelija, įgimtu defektu, kai nėra dalies ar viso šeivikaulio. 18 mėnesių amžiaus jai amputavo kojas.

Tačiau mergaitė niekada neatsisakė minties tapti modeliu. Ir dabar jos svajonė išsipildė.

Ji dalyavo Lulu et Gigi Couture šou vaikų mados savaitėje Londone, tapo madingo prekės ženklo ambasadore. Ir dabar defiliuos Niujorko mados savaitėje.

„Ji įkvėpė mane, parodžiusi man, kas ji tokia. Ji ima iš gyvenimo viską su šypsena veide ir daro nuostabius dalykus. Ar tai  būtų šokiai, ar dainavimas, Deizi – labai ypatinga maža mergaitė“, – sako jos tėtis.

Vaikų drabužių dizainerės Eni Hegedus-Buiron žodžiais, Deizi idealiai tiks rugsėjo 8-osios šou.

Manęs paklausė, ar viskas tvarkoje, jei šou dalyvaus žmonės be galūnių.

Mane nustebino klausimas. Man vaikas – tai vaikas, todėl jis nuostabus ir tobulas.

Mes tikime, kad vidinis grožis – pirmoje vietoje, ir mūsų drabužiai padaryti tam, kad pakeltų kiekvieno vaiko unikalumą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page