Idomybes

Nežinau, ką daryti, man grasina buvęs meilužis

Praeitą rugsėjį darbe susipažinau su vyriškiu. Jis šaudė į mane akimis ir taip per visokias gražias kalbas užsimezgė romanas. Abu nebuvome laisvi ir paslapčia susitikinėjome 2 mėnesius.

Mano vyras niekur nedirbo ir man teko tempti ant savo pečių dar ir sūnų, marčią bei anūkę. Prireikė pinigų ir aš pasiskolinau iš to savo meilužio.

Susitarėme 3 mėnesiams, tačiau nesigavo ir aš atidaviau vėliau, bet nežymiai. Kol jis laukė skolos, išlesė man visas smegenis, gąsdino, kad papasakos vyrui apie mūsų santykius…

Atidaviau ir pasakiau, kad pamirštų mane. Verslas ėjosi sunkiai, prisiėmiau kreditų ir įsiskolinau. Vyras nieko nežinojo ir kol kas nežino. Kadangi vyras mėgėjas išgerti ir yra tironas, dažnai neišeidavau į darbą, nes namie jo vieno negalima palikti.

Iki birželio viskas buvo nieko, bet paskui vyras užgerdavo vis dažniau ir keldavo cirkus. Susirgau, prasidėjo depresija, sulysau 30 kg ir visai nemiegojau, manęs nepalikdavo mintys apie tai, kaip išeiti iš šio pasaulio.

Apleidau namus, save ir aplinkinius, dirbau ir po truputį atidavinėjau skolas bei procentus
bankui.

Kartą nusipirkau migdomųjų ir nusprendžiau naktį juos visus išgerti, bet prieš tai išėjau į gatvę, buvo jau tamsu, apsidairiau aplink, prisiminiau anūkę, kurios nepastebėdavau ir supratau, kad man reikia gydytis, aš sergu. Depresija dėl skolų, dar mane sumušė girtas vyras, išgelbėjo kaimynai. Jei ne jie, būtų užmušęs.

Nuėjau pas psichiatrą. Į ligoninę gultis neprireikė, jis išrašė daug vaistų ir aš po truputį ėmiau grįžti į gyvenimą, galvoti, kaip grąžinti skolas.

Dirbau, po truputį atidavinėjau ir čia pasirodė buvęs meilužis! Tąkart ne vienas, su draugu, ir ėmė mane gąsdinti ir prašyti pinigų. Aš dar tų skolų neatidaviau, o čia vėl tokia įtampa.

Bijau vyro, bijau buvusio meilužio ir jo draugo, bijau dėl vaikų ir nežinau, ką man daryti. Kur paimti pinigų, kad atiduočiau skolas?

Buvęs meilužis neleis man dirbti. Aš tik dabar supratau, kas jis toks išvis. Nieko nekaltinu, pati kalta ir mane baudžia dievas už mano klaidas.

Ką man daryti? Mirti nenoriu, o kur imti pinigų, nežinau? Realiai nematau išeities iš savo situacijos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page