Laisvalaikis

Pūkinės suknelės iš Valentino. Pasiruošę tam dėl mados?

Kai žiūri į šiuos apdarus, norisi pasukioti pirštu prie smilkinio.

Bet verta atminti, kad aukštoji mada sukurta ne tam, kad su šiais drabužiais važinėtum metro ar maršrutiniu autobusu.

Jie sukurti tam, kad dizaineriai parodytų savo kūrybiškumą, fantazijos polėkį.

Žinomas prekės ženklas Valentino kartu su drabužių gamintoju Moncler sukūrė ryškią ir stulbinančią pūkinių suknelių kolekciją Milano mados savaitei.

Tarp kitko, Valentino kažką panašaus jau darė. Italų mados namų kūrybinis direktorius Pjerpaolo Pičoli pristatė kapsulinių viršutinių drabužių, sukurtų Atgimimo epochos stiliumi,  liniją. Tai buvo praeitais metais.

Šį kartą Valentino ir Moncler kūrė savo šedevrus, pridėdami prie jų truputį afrikietiškų motyvų.

Čia jiems padėjo Lija Kebede – supermodelis ir drabužių dizainerė,kuri gimė Adis Abeboje, Etiopijos sostinėje. Pūkinių suknelių prezentacijai teko net uždaryti vieną centrinių miesto gatvių.

Valentino kūrybinis direktorius sako, kad visada stengiasi balansuoti ties prabangos ir svajingumo riba, o taip pat išlaidumo ir širdingumo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page